Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy 16 éves szűz lány egyáltalán nem vágyik a szexre?

Figyelt kérdés
2007. dec. 13. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, szintén 16 éves, és úgyérzem még van idő arra is bőven, nem kell elsietni semmit...
2007. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Normális.


Végülis miért vágyna rá olyan rettentően, ha egyszer nem ios tudja milyen az? A kortársaidban is inkább kíváncsiság van mint igazi vágy.

2007. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ez legyen, mint hogy 11 évesen szexelj!!


SEmmi baj, majd eljön az ideje!!Ne izgulj, minden rendben.

2007. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek a palival (legelső hozzászóló) vna rá idő bőven


+ mé ne lennen ormális? normálisabb mniz azo an idétlen ribik akik már már az ucán fűvel fával öcce jönek :D


+ ha ugy nézzük még aranyos is legalább nem szexmániás vagy :Dhehe a nimfo csajok töbnyire bunkók :D

2007. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, fogod érezni, ha valakivel már nagyon itt az ideje... szerelemből...
2007. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!ez normális dolog.sőt!az ilyet soha nem szabad elkapkodni.én pl 19évesen vesztettem el,most 20vagyok.nem maradsz le semmiről:)eljön mindennek a maga ideje.érezni fogod nyugi:)
2007. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj teljesen normális, 17 éves srác vagyok és én sem vágyom a szexre mindenáron, sokszor lett volna lehetőségem, hogy elveszítsem, de ennek ellenére mégse tettem és nem bántam meg. Nem az a lényeg, hogy mikor veszted el, hanem, hogy kivel és ha igazán szereted azt akivel el szeretnéd veszteni akkor élvezni fogod az első alkalmat :) ;)
2007. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazat adok az uccsó hozzászólónak!Bár nekem egy kissé korai volt,nem bántam meg,hogy a mostani barátommal volt!(pont ma történt fél éve!) :D
2007. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!!! Sajnos manapság nagyon ritka, hogy egy tini így gondolkodik. A diszkókba minden csitrit beengednek, hogy legyen forgalom, és szinte egytől egyig próbálták már a szexet.

Nem meredsz le semmiről. Az első alkalom legyen intim meghitt és ami a legfőbb, biztonságos!

2007. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!