Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez a vágy mitől alakul ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vágy mitől alakul ki?

Figyelt kérdés
Valamennyire talán lábfétises vagyok de az inkább csak látvány. Pl nyalogatni szagolgatni nem szoktam és nem is érdekel. Az viszont annál jobban ha egy lány rámlép cipőben vagy mezitláb vagy zokni harisnya stbstb. De ott se arról szól hogy ugrál rajtam csupán a látvány ahogy fölöttem áll rajtam az egyik vagy akár mind két lábbal. Mitől alakulhat ez ki? Az a baj hogy nem tudom mihez kötni. Volt sok partnerem ilyen téren de mindig megkaptam a kérdést hogy ez hogy alakult ki meg mi a jó ebben nekem. Bár inkább ez csak vágy mert a rendes szex mellett ez nekem egy plusz nem fétis kategória hogy mindenképpen kell hogy jó legyen a szex

2020. ápr. 29. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fétiseim mind úgy alakultak ki, hogy egészen fiatalon találkoztam vele, pl. izgat a pisi szex, és biztos vagyok benne, hogy azért, mert a tengerparton láttam egy borotvált puncijú bombanőt, amint terpeszben pisil a pasija mellett.


Lehet, hogy te valamilyen szexi csajjal kötöd össze, akinek láttad a lábait fiatalon.

2020. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy nem fog egy pisilő nő látványától kialakulninez a fétised.


Válaszolva a kérdésre vagy ért lábbal kapcsolatos trauma, vagy pedig egyszerűen lelki oka van. Az hogy tapossanak, lenyomjanak vele lehet hogy az elnyomáshoz köthető.

2020. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Croissant0101 ***** válasza:
100%

Valószínűleg vonzónak találod a lábakat. Ez olyan mint amikor valakit lázba tud hozni egy szép kecses nyak.


Egyet értek az előttem szólóval. A talpat, a lábat az elnyomással lehetne esetleg azonosítani. Szeretsz alárendelt szerepben lenni? Mármint szereted hogyha a partnered irányít?

2020. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Croissant0101 ***** válasza:
100%
A pisifétises válaszolónak annyit, hogy ettől nem fog kialakulni a fétised. Mivel akkor is már megbámultad hogyha ennyire részletesen emlékszel a sztorira, akkor már valószínűleg előtted is benned volt ez a dolog, max ez ébresztette fel benned a vágyat.
2020. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak ebben szeretem az alárendelt szerepet amúgy meg nagyon határozottnak mondanám magam.
2020. ápr. 29. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
az nekem is bejőn ha csajok taposnak,ha vannak csajok akik tennék?
2020. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!