Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Full hetero férfiként kérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full hetero férfiként kérdezem, van másnak is olyan érzése hogy néha bele szeret bújni női fehérneműbe?

Figyelt kérdés
Nem állandóan csak néha! És elég a tudat hogy mondjuk rajtam van a párom bugyija vagy ilyesmi!

2020. máj. 1. 08:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Férfiak válaszára nagyon kíváncsi vagyok, de ugyan úgy lányokéra is! És ti lányok hogy viszonyulnátok ehez?

Több éve kapcsolatban vagyok minden ok nálunk, de valahogy van ez a dolog nálam! Nem tudom van e más ezzel így.

Azért ha lehetne értelmes válaszokat szeretnék kapni! Akár privátban is.

2020. máj. 1. 08:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ferde hajlamaid vannak.Azok szoktak ilyenrol almodozni, de sztem nem bun.
2020. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2020. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
szerintem szexi igy egy pasi,,egy kis fehernemuben ahogy domborodik a csomagja vagy kikandikál..hmm....
2020. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól esett 😉
2020. máj. 1. 11:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!