Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha szexualitás terén teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexualitás terén teljesen tapasztalatlan vagyok (lányként), akkor milyen sorrendben lenne érdemes haladnom?

Figyelt kérdés

Leszámítva minden olyasfajta örömöt, amit a partnerek kézzel tudnak szerezni egymásnak.

Igazából azért merült fel bennem a kérdés, mert rettentően izgalomba jövök, ha elképzelem, ahogyan szopok, szopatnak vagy megdugják a fenekemet, viszont ezektől még kicsit tartok/idegenkedek, a hagyományos vaginális szextől pedig egyáltalán nem, viszont az annyira nem is érdekel.



2020. máj. 2. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szopástól, meg a szopatástól szerintem ne tarts, biztosan élvezni fogod te is. :)
2020. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Te lennél számomra az ideális csaj. :'D
2020. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Az anált hagyd a végére, ha találsz hozzá megfelelő partnert.
2020. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Kár hogy ő egy pasi!Azért nem jön be neki,a vaginális!Nem esett le,helo?
2020. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy "nem jön be" a vaginális, csak azt, hogy kevésbé vagyok rá kíváncsi, mint a többire, legalábbis egyelőre. Vártam amúgy, hogy valaki lepasizzon, nyilván minden kamu, ami kicsit is szokatlan.
2020. máj. 2. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Előbb szopj, hagyd hogy bele élvezzenek a szádba stb..


Aztán csináld análisan is..


Apropó, az a gondolat is izgat, hogy a szádba, illetve a popódba élveznek? :D

2020. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelőtt azzal kezd hogy keresel egy szimpatikus, normális pasit akiben megbízol és figyelmes az ágyban. Az sem baj ha szeretitek egymást. A többi már, meg a sorrend menni fog szinte magától :)
2020. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez partnerfüggő. Kettőn áll a vásár.
2020. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!