Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt valaki még így? Félt meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki még így? Félt meg valaki a szüzesség elvesztésétől?

Figyelt kérdés

18 vagyok. Van egy nagyon kedves barátom. Együtt vagyunk lassan 1 éve.

Tudja hogy szűz vagyok. Már többször voltunk olyan helyzetben hogy majdnem volt köztünk szex. De mindig megiyedek. Meg mielőtt azt mondanátok, hogy nem vagyok készen rá : én tudom hogy készen vagyok. Csak az a baj hogy nem tudom hogy fogok e vérezni, fájni fog e. Nem tudom hogy készüljek rá. Hogy lehetne ellazitani ( pettinget egyszer próbáltuk. Nem szeretném többször. Borzasztó emlékem van vele.). Barátnőmmel többször beszéltünk róla és azt mondták hogy először nekem kell "kényeztetni " Őt. És ha én nem merem meg a kezembe sem venni nem hogy a számba. Lányok milyen mikor a szatokba van?

Milyen pózban érdemes elkezdeni úgy hogy ne legyen anyira fájdalmas és gyorsan tullegyek a javán?

Mivel védekezzünk? Ez a másik ok ami miatt félek. Nehogy teherbe essek. Tablettát is tudok szerezni, de az kihatassal van a hormonokra. Pasim meg nem szereti a gumit. Én pedig láttam egy olyan filmet hogy felcsuszott a gumi szóval.........

Legyszi adjátok tanácsot.


2020. máj. 3. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Gumival csináld mindenképp.
2020. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti a gumit, hagyd ott a pasid
2020. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Kb 30 lanyt dugtam meg gumival, 1000+ alkalommal, es egyszer sem csuszott fel. Ne luzerrel csinald eloszor. Mi az hogy nem szereti a gumit? Akkor hasznalja a markát, te meg keress mást. És ne parázz. A 80%nak nem intenzivebb egy kiadosabb ujjazasnal.
2020. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem gyere ossze vlm en gigyelnek rad es elis tudnalak lazitani :DD 19F
2020. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Ez a gumit illetően csak kifogás. Teljesen normális hogy nem akarod rögtön tablettával tömni magad. Tessék csak gumit húzni. A megszakítás NEM védekezés.

2. Ne görcsölj azon hogy fogsz-e vérezni vagy hogy fájni fog-e. Ez tök egyéni.

Lehet hogy fogsz lehet hogy nem. De ne azt képzeld el hogy dőlni fog belőled. Esetleg kísérletezzetek ujjazással először, szépen finoman. Egy ujj, kettő (ha kettő simán bemegy az már jó indítás), esetleg 3.

3. Első alkalommal nem hiszem hogy elvárás lehet hogy kényesztesd. Persze hosszútávon oké ha fontos a másiknak, de szügesség elvesztésekor nem hiszem hogy ez kötelező lenne.

4. Először azt kéne fejleszteni hogy ne félj hogy hozzáérni a barátodhoz, ott se, ismerjétek meg egymást, szokd meg hogy megérinted ott is stb. Ha ennyire félsz attól is hogy a péniszéhez érj akkor még a szüzességed elvesztésére SEM vagy kész, legalábbis nem teljesen. Hiába mondod.

5. Misszionáriusban csináljátok, lassan.

6. Mi a rossz emléked a pettingel? Először azon kéne dolgozni.

2020. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!