Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehetnék hogy jobb legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetnék hogy jobb legyen a szex?

Figyelt kérdés
20/L. 10 honapja vagyunk egyutt most a baratommal. Nagyon nagyon szeretem őt mert tenyleg egy mintabarat,a tenyeren hordoz es nagyon jol erzem magamat vele. Viszont a szex terén nem mukodik minden flottul. Vannak ugymond "nezeteltereseink" az agyban. Peldaul en szeretem a kicsit durvabb szexet,a szenvedelyt,ha kicsit perverzebb a szex(pl mocskos beszed,egy kis elfelekeles stb.),de o annyira nem hajlik effelé. Vagy nekem a kedvencem a kutyapoz,de o azt nem szereti mert faraszto es nehezen megy el ugy,ezert altalaban marad a misszionarius,vagy a lovaglo poz es kb ennyi. Probaltunk mar uj suexpozokat de valahogy egyik sem valt be igazan,nem csinaltunk egyet sem 2x. Es en szemelyszerint nem tudok elmenni huvelyi uton,de o csak nagyon ritkan veszi ra magat hogy kinyaljon,vagy hogy szex kozben izgassa a csiklomat. Mar beszelgettunk ilyenekrol,hogy kinek milyen vagyai vannak,el is mondtam neki de vegul sosem lesz semmi belole,es ez elegge kellemetlen igy,mert alapvetoen egyaltalan nem rossz az agyban,csak hianyzik a valtozatossag,az uj dolgok,azaz hogy vegre en is megkapjam amire igazan vagyom,nem akarok meg idonkent sem orgazmust szinlelni,hanem szeretmem vele igazan elvezni az egeszet. Talan nekem kene nyitottabbnak vagy ramenosebbnek lennem,nem tudom:/ ezert ha esetleg valakinek lenne szamomra egy-ket jo tanacsa hogy mit tehetnek,annak nagyon orulnek!:D elore is koszonom a valaszokat:)

2020. máj. 4. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Kutyapozt ha nem szereti szerintem egy buza.Mar bocs de egyik legszexibb poz.Nem hiaba az utcan mas feneket nezik meg a fiuk.Az az egyik legizgatob testresze egy nonek.Szerintem a paliddal van a baj.Az en baratnom ugy mond egy fadarab es en eleg keveset kapom tole.Elonateknal neha megfogja es nagy ritkan heti 1x befalja...Viszont en misszionariusban is ha oda nezek a puncihoz es nem kell fofnom pl a labat akkor alapbol jon hogy izgassam a csiklojat.Vagy kutyapozban is az anuszat megbeszeltuk h most megprobalom simizni hatha jol esik neki.

Probaljatok meg a misszionariust egy asztalon pl.Az is qrva jo es ha nem izgatja a csiklod akkor te is tudod magadnak..gondolom az azert nem olyan jo.

Picit szexiskedj elotte de ne massz ra hagyd h nagyon beinduljon rad es szex kozbe mond neki h gyerunk gyorsabban es izgasd a csiklom.Szerintem ha nagyon kivanja es nagyon benne van akkor fogja csinalni es nem kesz olyan feltuno h azt kered mert a lazban egtek.

19f

2020. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne várd el valakitől, hogy kedves, csupaszív legyen hétköznapokban, de erős, domináns az ágyban.
2020. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem passzoltok szexuális értelemben, szerintem kár erőltetni a dolgot. Ahogy én gondolom ritkán változnak ezek a dolgok. Ha nem elégít ki téged (nem kérsz sokat) olyan párt keress aki megteszi és értékel. Ő meg majd rájön hogy nem róla szól a világ.
2020. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már beszéltetek is róla együtt, h mi az, amit változtatni kellene és kinek hogy lenne jobb, aztán mégsem változik semmi...szerintem lapát (vagy további jó szenvedést mellette).
2020. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy 3-as írta, kár erőltetni ezt a dolgot. El lehet vele kínlódni egy-két évet, de teljesen felesleges, meddő gatyázás. Sohasem fogtok teljes egyetértésben szexelni, ez pedig nem vezet jóra.
2020. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!