Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kizáró ok-e szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok-e szerintetek egy kapcsolatban, ha egy nőnek nem illatos a nemi szerve, konkrétan keserű abban a pillanatban, de általában egyébként minden jó a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A komoly vagy a szellemesen komoly válaszok érdekelnének. (Az is érdekes kérdés persze, hogy változtatható-e ez a szag, mennyire csak a tisztálkodástól függ?)

2020. máj. 4. 16:43
1 2
 1/12 StevenUp ***** válasza:
0%

Keserűről nekem a gyógyszer ugrik be elsőként.

Miért gyógyszerizű a p*nád??

2020. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszta és egészséges, és úgy se jön be a szaga/íze, akkor nem illetek össze kémiailag. Persze, lehet javítani a táplálkozással (ugyanaz vonatkozik ránk mint a pasikra), de ha sehogyse tetszik, akkor nincs mit tenni. N
2020. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Nekem menstruáció után szokott csak keserű lenni.

Táplálkozással tudsz rajta változtatni.

2020. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Menj nőgyógyászhoz mert lehet valami gomba is.
2020. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem neked való 1. válaszoló. Egyébként, ha nem jött le a kérdésből, nem nő tette fel.
2020. máj. 4. 16:49
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Az igénytelenség, a higiénia hiánya kizáró ok, nem a p.nciillat. A p.ncinak van egy természetes illata amit minden ffi imád :) Úgyhogy az nem kizáró ok. Ha túl erősnek, intenzívnek tűnik az illat, akkor

- higiénia (előtte alapos mosdás intim tusfürdővel- de NEM belül!!!);

- nőgyógyász. kenetvétel (nincs-e gombás v. más fertőzés);

- rövidebb fazon, intim szőrzet, vagy csupi (kevésbé maradnak meg benne az illatanyagok).

2020. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem menstruáció előtt szokott fura, erősebb szagú lenni, innen tudom, hogy meg fog jönni és fel kell készülnöm. A punci szaga nagyban függ attól, hogy a ciklusodban hol tartasz, szerintem.
2020. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként a kérdésből az jön le mintha nő lennél.
2020. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A 8-as hozzászólónak írnám: Nem, nem vagyok az, csak próbáltam kulturáltan megfogalmazni a dolgokat. Mindenesetre köszönöm a hozzászólásokat, nagyon hasznosak voltak, ugyanakkor ahhoz, hogy pontosítsak, csak egyszerűbb megfogalmazást tudok alkalmazni. Röviden a dolog: Ismerek egy szimpatikus nőt, akivel lefeküdtem, de amikor -- nem tudom máshogy mondani-- nyaltam, kellemetlen ízt éreztem. Na most egyáltalán ilyen dolgot merjen-e megmondani az ember egy nőnek , akivel egyébként minden jó?
2020. máj. 4. 23:38
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak 1x feküdtetek le,lehet pont menstruáció közeli időszakba volt,aznap olyat evett/ivott pisi...,vagy volt előtte mással az is lehet,kell még viszonyítási alap,ha máskor is ilyen akkor áll fenn a kérdés,vagy megkérd h előtte mossa meg mikor csináljátok.
2020. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!