Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vesztette e már el lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vesztette e már el lány segédeszközzel a szüzességét?

Figyelt kérdés
Csak szimpla kíváncsiságból kérdezem

2020. máj. 8. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Max a szűzhártya szakadhat át. De az sok mindentől... pl tornászlányoknál.

Ameddig nem volt pasival, nem volt benne pénisz, addig szűz egy lány. (Most nem menjünk bele más szexuális orientációba...)

2020. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Segédeszközzel hiába szakítja át a szűzhártyáját, attól még szűz marad mindaddig amig egy valódi hús-vér farok nem jár benne.
2020. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Az első 2 válaszoló már elmondta, amit én is mondtam volna.

F

2020. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

nekem dildóval volt meg az első behatolás, de attól még szűz maradtam

úgy tudom hogy addig vagyok szűz még igazi pénisz nem jár bennem

2020. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy fent is írják, a dildótól még szűz maradsz. Egyébként a szűzhártya általában már a mozgástól átszakad 10-12 éves korban (vagy még korábban) spontán a mozgástól, sőt nagyon sok nőnek szinte egyáltalán nincs csak egy kisebb sarló alakú hártyaképződménye.
2020. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel attól még szűz marad.
2020. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor a leszbikusok szűzen halnak meg?


Addig vagy szűz, ameddig egy másik emberrel le nem fekszel. Szóval szerintem nincs ilyen lány.


Szerintem ideje lenne átírni a a szűzesség fogalmát. (Az összes szexualitás figyelembe vételével)

2020. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!