Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Soft tampon valaki használta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soft tampon valaki használta már, menstruáció allatt szeretkezésre?

Figyelt kérdés
25L Barátom jön haza, és sajnos nekem meg vaj a bajom, messze dolgozik és nem szeretném kihagyni, viszont azt sem szeretném ha véres lenne.. normalis véleményeket kérek... Hogy pl nem üt át rajta a vér erezhető-e??
2020. máj. 8. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Érezhető-e... nem érzed a szerszámmal, de ettől még mond meg a párodnak hogy most megvan, kívánod és betettél egy soft tampont, ha mégis átüt akkor sincs belőle kellemetlenség.

A higiéniára duplán figyelj oda, ilyenkor kicsit megbomlik a hüvelyflóra egyensúlya.

2020. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Azon gondolkodtál már hogy szex után hogy szednéd ki? Vagy majd a kórházban kiszedik? Jó lesz az neked? :D
2020. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kétszer használtuk. Előszörre minden rendben volt, másodjára nem tudta kiszedni, nőgyógyászhoz kellett fordulnia. Rossz tapasztalat volt, mert nő volt a doki, és undok volt. A harmadikat (3 van a dobozban) kidobtuk... Volt azóta is, hogy szerinte megvolt neki, de semmi jele nem volt, azt hiszem, annyira erősen irtózott a "baleset" gondolatától is, hogy pszichoszomatikusan "visszafojtotta". Azóta boszinak hívom. :-)
2020. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen használom. Bevált, bár volt olyan párom, aki érezte. Megjegyzem, nem a legnagyobb méretűek érezték.

Nekem nem olyan erős, de sose ütött ár rajta a vér. Én magam nem érzem, hogy ott van.

(El nem tudom képzelni hogy lehet az, hogy valaki ne tudja kiszedni.)

2020. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam használni bár párom néha érzi.

Van mikor nem egyszerű kibányászni, de hálistennek orvoshoz sosem kellett menni 😀

2020. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En hasznaltam, a kovetkezot mondhatom. A pasi azt mondta, nem erzi, de nekem sajnos fajtak a kicsit erosebb lokesek, mert egyreszt nagyobb meret volt inkabb, nem tul nagy, masreszt erzekeny ilyenkor az ember. Es kiszedni az en zongorista ujjaimmal is nehezen sikerult. De azert nogyogyasz helyett talan szemoldokcsipesszel is meg lehet ragadni, vagy nyomni jobban, ha megszivta magat.

Csalodas volt, mert egyszer hasonlo celra gorog tengeri szivacsot tettem fel, amit tampon helyett kint tenyleg hasznalnak. Azt nem ereztem, es mikor megszivta magat, olyan nagy lett, hogy el lehetett csipni.

Ha nem annyira muszaj, nem hasznalnam.

2020. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!