Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gondok a reggeli masztival? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondok a reggeli masztival? L

Figyelt kérdés
Reggel nehezebben élvezek el. Míg este vagy nap közben kb 5 perc kell hogy elélvezzek, reggel legalább 25 perc kell. Ezzel más is van így? Esetleg ez valami probléma vagy normális?

2020. máj. 9. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Valószínű nap végére ér annyi inger, és vágy, hogy ezért gyorsabb.

F

2020. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
75%

Szerintem szimplán csak nem vagy formában reggel.


Én sem szoktam, de 25 perc alatt megvan a kettő, a nagy átlag szerint.


Kómásan állsz neki még a dolgoknak?

2020. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel nekem se megy. Még nedvesedni se tudok normálisan.
2020. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kómásan. Azért már egy ideje ébren szoktam lenni. Nem gyakran szoktam reggel. Csak feltűnt hogyha reggel csinálom nehezebben megy.
2020. máj. 9. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nincs semmi gond, csak úgy hívják bioritmus. Van aki mint a rugó kipattan az ágyból, máshoz meg "neszóljhozzám" amíg nem issza meg a reggeli kv-t.
2020. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Nekem (mint egy normális férfinak) reggel van a maxon a tesztoszteron szint.. Emiatt (mi férfiak, akik normálisan aludnak és kitűnő a szervezetük) reggel kívánom a legjobban. Este is kívánom de reggel mikor álló farokkal ébredek..

Akkor nagyon kívánom. És akkor simán elmegyek hamar is, de ezt tudom irányítani. Tudom 2 óra hosszáig is elhúznu az együttlétet!

F

2020. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
6os, mondjuk jó lenne, ha a magad nevében beszélnél és nem vonnál le általános érvényűnek szánt hülyeségeket:D
2020. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Akkor ne erőltesd!

A lányoknak nem reggelre, hanem kora du-ra csúcsosodik ki a libidójuk.

2020. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

7-es,a 6-os semmi rosszat nem írt. Mielőtt oltasz valakit, előbb járj utána és majd akkor pofázz be.


A férfiaknak valóban reggel van a legmagasabban a tesztoszteron szintjük. Természetesen megfelelő minőségű alvás után. Ezért a férfiak reggel általában kanosabbak. A nőknél ez az állapot délutánra, kora estére tehető.

2020. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

"...Emiatt (mi férfiak, akik normálisan aludnak és kitűnő a szervezetük) reggel kívánom a legjobban."


"A lányoknak nem reggelre, hanem kora du-ra csúcsosodik ki a libidójuk."



Általánosító igazságok, amik mivel általánosítóak, nem igazságok:D

Magamat is beleértve jópár olyan férfi ismerősöm van, aki "normális", egészséges és jól alszik, mégsem reggel, hanem inkább este vagy későeste jön rá a vágy.

És ezzel párban nem egy olyan lányt ismerek, akire reggel jön rá a kancagörcs, de olyat is, akire késő este.


Bármelyik ezek közül "nem normális" lenne? Aligha. Csak mások az emberek, más a bioritmusuk, van aki ezt szereti, van aki azt.

Ezért nem kéne non-stop általánosítgatni pusztán férfi-nő alapon...

2020. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!