Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az ami a férfiak fitymája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami a férfiak fitymája alatt a makkjukon van?

Figyelt kérdés
ilyen fehér kis valamik... ?
2007. dec. 13. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

ez tok jo kérdés, mert már én is gondolkodtam rajta:)

Amugy sajna én nemtudok segíteni, csak gondoltam írok neked, hogy nem vagy egyedul...én sem tudom és kíváncs ivagyok rá én is:)

2007. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A makk és a fityma között fehér színű, faggyúszerű váladék (szmegma) keletkezik, amelyet a makk peremén elhelyezkedő mirigyek termelnek. A felgyületmlett és bomlásnak indult szmegma gyulladás forrása lehet, ezért a napi tisztálkodás során fontos a makk tisztán tartása is, ez a fityma hátrahúzása után végezhető el.


Nem csak azért kell (kéne) tisztán tartani magukat mert begyulladhat, hanem mert kellemetlen szagú és mert ezen a váladékon megtelepedő baktériumok okozzák a legtöbb gondot (fertőzést) a nőknek.

2007. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én csodálkozva olvasom, mert a férjemnek nincs ilyen.
2007. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Mindennapi rendes, alapos tisztálkodás!!

És ha nem múlik, orovos!!

2007. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
hát én is csodálkozva olvasom mert a barátomnak sincs :P én azt tanácsolom h akinek ezt láttad szólj h néha takarítani is kéne
2007. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%

szerintem ezek a válaszadok nem nézték meg jobban a pasijuknak, mert minden férfinek van iylen.ezek nagyon picik, és valoszinu még nem akadt meg rajta a szemuk, vagy nem látnak tisztán...az én pasimnak is van, és elottem válaszolo, már ne haragudj de korulbelul 4 alkalommal zuhanyzik le a pasim egy nap...szoval nem kellene rogton eloítéletekkel jonnod.tiszta ciki vagy!inkább te mosd meg a szádat...

Szoval ne aggodj kérdezo, nincs a pasidnak semmi baja, valojában én sem tudom mi az,de biztos, hogy nem gond...

2007. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne' mosni.
2008. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!