Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Online térben milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online térben milyen gyakran adod ki magad ellenkező neműnek?

Figyelt kérdés

Pl. itt egy nőknek szóló kérdés alatt merült fel, hogy a legtöbb válasz valószínűleg pasiktól származhat.


Kérve könyörgök most az egyszer az igazat jelöljétek be :)

(én ritkán szoktam magam nőnek kiadni)



2020. máj. 12. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Mindig nőnek adom ki magam, holott férfi vagyok
Gyakran nőnek adom ki magam, holott férfi vagyok
Néha nőnek adom ki magam, holott férfi vagyok
Ritkán nőnek adom ki magam, holott férfi vagyok
Mindig férfinak adom ki magam, holott nő vagyok
Gyakran férfinak adom ki magam, holott nő vagyok
Néha férfinak adom ki magam, holott nő vagyok
Ritkán férfinak adom ki magam, holott nő vagyok
Soha nem hazudok a nememről.
33 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan soha? Soha nem válaszoltok legalább itt ellenkező nemhez tartozó kérdéshez?
2020. máj. 12. 18:48
 2/6 Eric Griffin ***** válasza:
Attól még, hogy egy nőknek szóló kérdéshez pasiként válaszolsz még nem adod ki magad nőnek.
2020. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha válaszolok lányoknak szóló kérdésre, akkor általában tudatom, hogy fiú vagyok. De sokszor az itt olvasott kommentek alapján válaszolok. De mivel nem írom oda, hogy lány lennék, így nem is hazudok.
2020. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2020. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért adnám ki magam másnak? Előbb-utóbb (kivált élőben) úgyis kiderül a turpisság, másokat szívatni, becsapni meg nem túl korrekt dolog - bár amint látod a rögtönzött felmérésedből vannak akik megteszik.
2020. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elég PC :) Ma már nem csak ez a 2 nem létezik. Mindjárt jön valaki, hogy ő kenyérpirítónak érzi magát, és bejelenti a kérdésed mert sértő a számára...
2020. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!