Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretem ha egy lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ha egy lány nem csupasz odalent, és a trimmelt is csak akkor tetszik ha mindenhol ugyanakkorára van nyírva. Csak ezt tartom szexinek vagy ez már fétis?

Figyelt kérdés
18/F

2020. máj. 14. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hogy neked ez a szexi. Én pl.csak a borotváltat szeretem, a szőr nem jön be annyira trimmelve sem. De ez még nem fétis :)
2020. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fétis, inkább természetes ösztön. Gondolj bele, az evolúció során hány százezer éven át azt láttuk, hogy a kislányok csupaszak, a szőr csak pubertáskorban jelenik meg, ha a lány "nővé érett". A túlélést az szolgálta, ha a férfiak természetes ösztönei a már felnőtt nőkre irányultak, nem a gyerekekre. Vagyis a kialakult mellek, szőrös punci vonzotta őket. Tehát természetes vonzalom, hogy a férfi a szőrösre, nem a kislányokra mozdul.

Persze természetes ösztönöket is ki tud mosni a divat a fejekből, de tudd, hogy ez is egy olyan evolúciós "program", ami segített fennmaradni az emberiségnek. Hiszen azt támogatta, hogy a férfiak az érett, fogamzóképes nőkkel létesítsenek szexuális kapcsolatot, ne pedig...

2020. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor fétis, ha magára a szőrre izgulsz. Ha szőrösön jobban tetszik a punci, az nem fétis.
2020. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!