Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszex vagy leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy lányokkal letudnék feküdni és párkapcsolatba lenni, viszont fiúkkal csak azt utóbbi. Egyáltalán nem tudnék lefeküdni egy fiúval, csak együtt lenni, viszont egy lánnyal mind2.

2020. máj. 19. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiúval nem tudnál lefeküdni, akkor az nem kapcsolat, és ebben az esetben leszbikus vagy.

Mivel csak nőkkel tudod elképzelni a szexet.

Legalábbis én így értelmeztem.

F

2020. máj. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így leírva valószínűleg leszbikus vagy és lehet, hogy biromantikus. A szexualitás és a romantikus orientáció nem mindig ugyan az az embereknél.
2020. máj. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a leírtakból inkább leszbikus vagy, mivel nem tudnál létesíteni fiúval szexualis kapcsolatot.
2020. máj. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírtak alapján leszbikus vagy szerintem is...
2020. máj. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Homoromantikus biszexuális
2020. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*biromantikus homoszexuális

(Elnézést, nem figyeltem)

2020. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Heteroromantikus biszexuális - de mit számít a definíció? Nem az határoz meg, hanem hogy neked hogy lesz teljes az életed, hogy érzed magad jól.
2020. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te önmagad vagy és az vonz, aki izgat szexuálisan is. A nemed és az öve nem számít.
2020. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!