Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztése otthon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése otthon, miközben otthon vannak a többiek?

Figyelt kérdés
Olyan fura nekem ez a dolog, hogy hazaviszem a fiút, és a saját ágyamban vesztem el a szüzességem. A szomszéd szobában ott vannak a szüleim, ez nekem teljesen fura. Általában mindig van itthon valaki, főleg este. Csak én reagálom túl? :) Titeket nem frusztrált ez az első alkalommal?

2020. máj. 19. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Engem még most is zavar,pedig már rendszeres nemi életet élek.Az első úgy történt ,hogy nem voltak itthon a szüleim,direkt úgy időzítettük,előtte már pettingeltünk,nyilván ott is volt már sok minden, és akkor is volt benne aggodalom,pedig teljesen normálisak a szüleim ilyen dolgokban,nyilván ők is azt csinálják,de azért fura.Ezért is lenne már jobb saját lakás,ezen dolgozom.
2020. máj. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Pasi vagyok de tuti zavart volna.


Vegyetek ki egy szobát valahol egy éjszakára... vagy akkor ha tényleg nincs otthon senki. Rossz azon parázni, hogy mikor nyit be valaki...

2020. máj. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy fantáziátok van, ha nem találtok olyan nyugodt helyet ahol kettesben lehessetek.
2020. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vesztettem el, hogy egy nagyobb családi esemény volt aznap, páran maradtak aludni is. Így még többen voltak a házban mint egyébként. A hangokra vigyáztunk, de nem volt semmi probléma. Tény, hogy egy üres lakás kellemesebb lett volna, de így alakult az első. Egyáltalán nem bántam meg.
2020. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ideálisabb ha el tudod magad engedni. Ha téged zavar, hogy otthon vannak és e miatt nem tudod elengedni magad, akkor inkább csináljátok akkor amikor szabad a kégli.
2020. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 1Léna ***** válasza:
70%

Azért fura mert nem így kellene lennie. A sejtjeinkbe nem ez van kódolva.

A test programozása szerint, felnőttként társat választunk, elkülönülünk, családot nemzünk, hogy az élet a gyermekeinkben folytatódjon.

Valahogyan a testi vágyak kielégítése, felül írta a testünkben müködő programot. Ezért Te magad is úgy fogalmazol, hogy elveszteni fogod a szüzességed. Mert a tested programja szerint nem elvesztenéd, hanem megajándékoznád vele a szíved választotját. Értéknek tartanád a szüzességed, minthogy az is.

Mindenki szeretne boldog lenni. Leginkább azt szeretnénk, hogy szeressenek önmagunkért. Amit túl hamar megkapunk, amire nem kell várni, amiért nem kell fáradoznunk az nem lesz értékes számunkra. A testi vágyak kielégítése egy rövid, pillanatnyi örömöt okoz, de egy igazi, belsőséges, szerető kapcsolat hiányában nem fog tartós boldogsághoz vezetni. Az önmegtartóztatás viszont a személyre való odafigyelést, törődést tudja motiválni. Aki ezt nem akarja, az beéri a testi élvezettel, nem célja a boldogság.

2020. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!