Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyenek átlagban külsőleg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek átlagban külsőleg a román nők?

Figyelt kérdés
Inkább barnák vagy szőkék? Vagy ott is olyan vegyes a kép mint nálunk?

2020. máj. 21. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Erdélyikéng mondom, hogy szerintem a román nők többsége szeret adni magára, ízlésesen öltöznek, szépen sminkelnek.. de persze kivételek mindig akadnak.
2020. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel én is eddig voltam csinosak voltak. Én bolondságnak tartom hogy a magyar nők a legszebbek meg amúgy is itt akkora átjáróház volt hogy szépen mindenki mindenkivel keveredett. Nekem csak az nem tetszik ha valaki tagadja hogy honnan származik, jártam már úgy hogy a romáőn csaj azt mondta hogy ő portugál de mikor portugálul szóltam hozzá persze nem értette:)
2020. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Általában túltolják a sminket, de amúgy nagyon bomba román csajok vannak, és nem ritkák. Sok a feketehajú, de vannak szőkék is, nem lehet általánosítani.
2020. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többet foglalkoznak a megjelenésükkel, de sokszor izléstelenek. Túltolják a sminket, és a magamutogatást. Persze akadnak bombázók is, olyanok, hogy arcra esel.
2020. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!