Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy időközben rájöttem hogy a fétisem nagyon kihat a mindennapokra és nagyon nem jó.

fétisem: női láb ,taposás meg, női cipők.

Az a bajom hogy pl suliban vagy bárhol vagyok látok egy szép lábú csajt vagy csak a viselt cipő gatya vagy valami megtetszik akkor egyből azon agyalok de jó lenne ha lépkedne rajtam stb. Ez ott alul is érződik sajnos ilyenkor és már nehéz kontrolálni. Az a baj hallottam olyat is sokszor kell csinálni megélni és megunja az ember ez a verzió kb esélytelen hogy meglegyen meg nem is igazán hiszem el hogy ez működne. Azon gondolkoztam hogy keresek szakembert de nem tudom mennyire lehet ezen segíteni. Az a baj tudom hogy problémám van csak nem tudom mit tegyek vagy kihez forduljak ezzel. 23/f



2020. máj. 22. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod megélni, és úgy érzed, hogy ez probléma, akkor menj el pszichológushoz. Mivel minden fétis az agyból indul, így egy terapeuta tudna segíteni rajtad.
2020. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen nem segit semmilyen terapeuta,kérdezö feleslegesen dobod ki a penzt ilyenekre,menj prostihoz eld ki ott
2020. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a fétiseddel van baj (vannak ennél durvább dolgok is), mivel az egészségre nem ártalmas, ha találsz hozzá partnert és betartotok pár játékszabályt akkor semmi bajod nem lesz tőle.

A baj, hogy nem tudod elfogadni magad, bűntudatod van és ez frusztrál, stresszt okoz. Ha megéled nem csökkenni fog a vágy, hanem erősödni, már túl erősen kondicionáltad rá magad.

A terapeuta sem a fétised megszüntetésében fog segíteni, csak megérteti veled miért alakult ki, miért vágysz rá, segít keretek között tartani és legfőképpen az önelfogadásban, hogy ne harcolj saját magaddal.

2020. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 20 és 25 fok közötti. Ha 16 fok van a hálószobában, csökkenhet a tesztoszteronszint. Viszont a meleg a férfiaknál fokozza a spermatermelést, míg a nőknél a libidóra és a termékenységre van pozitív hatással.
2020. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!