Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen veszélyeket rejthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen veszélyeket rejthet az, ha a lány nemű legjobb barátomnak adom erényövem kulcsát?

Figyelt kérdés
Már legalább 3 éve ismerem, és megbízók benne, de kíváncsi vagyok, hogy milyen veszélyeket tartalmazhat ez.

2020. máj. 22. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem azt kapod amit vártál - abban semmi izgató nincs ha valakinek "csak úgy odaadod" a kulcsot. Ennyi erővel bárkinek odaadhatnád, bevágná a fiókba és nem érdekelné. A kulcsot annak kell adni aki az övet rád tette és rád parancsolt hogy viseld.
2020. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Édes istenem 🤦‍♂️
2020. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1-es, ő tette rám az övet, és az ő parancsára rendeltem meg.
2020. máj. 22. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elveszíti pl.
2020. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
ha ő rakta rád, akkor mi a kérdés? Egyértelmű nála lesz a kulcs és kész, te meg a kis rabszolgája lehetsz csak
2020. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem az volt a kérdés, hogy mi történik ha rám rakta, hanem, hogy milyen veszélyeket rejthet.
2020. máj. 23. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Komoly veszélyeket.
2020. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen komoly veszélyekre gondolsz pontosan?
2020. máj. 26. 08:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi veszélyt nem rejt, nyugi. :) Sajnos sokan úgy kommentelnek és ítélkeznek, hogy közük sem volt soha az erényövhöz... Én is volt hogy egy réges rég óta ismert lány barátomat kértem meg, mert ha nálam lett volna a kulcs, nem bírtam volna valószínűleg. Nincs ebben semmi veszélyes. Az lenne veszélyes, ha egy vadidegen dominának adnád, vagy eldugnád egy parkban és reménykednél hogy a hónap végén megtalálod. :D
2020. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!