Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érhetek még valamit, ha új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvia505 kérdése:

Érhetek még valamit, ha új barátom van és nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem szó szerint kell érteni, hanem hogy nem leszek kisebb a szemében? Mármint nem lesz furcsa? (NEM BÁNTAM, hogy elveszítettem) egy, 1,5 éves kapcsolat alatt, nem bántam meg. De ha lesz új barátom, akkor nem lesz neki furcsa? Vagy én gondolom csak túl ezt az egészet?

#szüzesség #barát #érni valmit
2020. máj. 24. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlagyaltad.
2020. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem 14 vagy, akkor ez nem lehet probléma. Gondolom a párod feléri ésszel, hogy érkezéséig nem voltál cölibátusban, meg egy másfél éves kapcsolatban azért történhetnek dolgok, tiniknél is.
2020. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem ettől függnek az értékeid. A szüzesség nem számít.
2020. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, dehogy! Inkább épp ellenkezőleg. Tudod, hány lány aggódik azon, hogy még szűz? Meg fiú is...
2020. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam. Utolsónak pedig, nem tudom kik aggódnak rajta, de én igen. *Ment mindenkinek a zöld like*
2020. máj. 24. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg fog vesszőzni
2020. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!