Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek életképes lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek életképes lehet egy ilyen kapcsolat vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Na hát elsőre kicsit meseszerű lehet a történetem. De esküszöm tényleg így van, online szörfözgetésem során belefutottam egy ázsiai lányba aki késöbb kiderült hogy egy ladyboy (ami nem zavar, sőt tetszik, bár ezt a környezetem mellesleg nem tudja, annak ellenére hogy ladyboyyal lenni amúgy abszolút hetero dolog :) ) !és az idők során nagyon jóba lettünk. és igazából gondolkozunk párkapcsolaton is. a gond csak a kettőnk között lévő kb 8000km távolság illetve a kultúrális különbségek hiszen ő nem beszél magyarul. viszont ő meg el akar onnan költözni ahol jelenleg lakik így nyílván én meg nem költözöm oda. Tudom hogy a kérdések jelentős része azt fogja kérdezni hogy ha szeretem akkor egyértelmű. de mivel soha nem találkoztunk ezt nagyon nehéz megmondani, továbbá a valóság szerintem az hogy vannak dolgok amiket hiába akarunk az életben nem biztos hogy sikerül. pl. fogalmunk nincs hogy tudnánk megoldani az együttélést..... és arról még nem is beszéltünk hogy nem tudom még hogy akarjak-e gyereket mert tőle az nem fog menni.... egyébként nagyon szép lány, és ő tényleg lány ráadásul.... annyira különleges.... nem szeretném elengedni az az igazság .... de az a baj eléggé reményvesztettnek érzem magam az ügyben mert se vele se nélküle van :( ti mit gondoltok életképes a dolog? (nyugodtan kérdezzetek részletekre ha olyan privátan megválaszolható válaszolok :) )

2020. máj. 25. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem meseszerű,hanem ez egy mese!
2020. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha Ladyboy férfival szexel az egy homoszexuális együttlét, mert mind a ketten férfiak, a ladyboy névben is benne van hogy boy tehát fiú, a lady csak azért van benne mert női külsőt öltött magára.
2020. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pedig nem az :)
2020. máj. 25. 20:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó... az a része tökmindegy... szerintetek életképes ? ez a kérdés alapvetően :)
2020. máj. 25. 20:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Élőben nem is találkoztatok. Addig ezen felesleges agyalni. Gondolom angolul beszél, jobb esetben te is valamennyire,főleg hogy valamilyen nyelven eddig beszéltetek, szóval ez nem lehet gond.

Találkozzatok valahogy és akkor majd kiderül, és meglátjátok a folytatást. Most próbáltam pozitív lenni, de valójában ennek a kapcsolatnak már az elején meszeltek.

2020. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Elsőre ez nem hetero dolog jobb ha tudod.

Másodsorban meg ezek simán lehúzásra mennek.

Harmadszorra meg jó nagy hülye vagy hogy nem ismered fel rögtön.

Meseszerű... :D

2020. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem "lehúzásra megy"... mivel húzna le ? magát több százezer forinttal hogy velem találkozzon esetleg... ugyanmár.... szó sincs lehúzásról....
2020. máj. 25. 20:41
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Ne aggódj jóbarát, jön majd a kérés hogy vízum kell, meg ellopták a pénzét, meg nem-e tudnál kölcsönadni neki....

De tudod mit? Sok sikert...

2020. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha ingyen idejön és bekopog hozzàd akkor oké, máskülönben lehúzás.
2020. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az első találkozó ha eljutunk oda nyílván úgy lesz hogy kiszemelünk vmi olcsóbb helyet félúton és mindketten oda elutazunk. ha nem jön el sincsen gond, akkor szimplán nyaralok, igazából nagy gond nem lehet mert szeretek ázsiába utazni. de nem ez a lényeg amúgy. tételezzük fel hogy nem lehúzás. Akkor mennyire életképes? eddig egyetlen ember adott választ a kérdésre....
2020. máj. 25. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!