Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik erényövet hordanak?

Figyelt kérdés

Ha igen, mióta hordjátok? Ki vett rá hogy hord? Kinél van a kulcsa?

21/f

Szavazás: Hordanál-e te is erényövet, ha lehetőséged lenne rá?



2020. máj. 26. 08:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, hordanék.
Nem, semmiképpen sem.
Nem tudom.
70 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hordtam még pedig 30+ vagyok, ugyanakkor legalább kipróbálás szintjén izgat a dolog.
2020. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Erényöv?? Ez nem a középkor. :)
2020. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
A kulcs a dominás félnél szokott ugyebár lenni, aki rádtette / utasított rá hogy felvedd.
2020. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

#2 nem a középkor ezt jól látod. De javaslom nézz körül az interneten. Több tíz gyártót fel tudnék sorolni akik ma modern erényöveket gyártanak, és ehhez elég nagy kereslet is társul értelem szerűen.


Kérdezőnek:

Jelenleg nem hordok, de volt egy hosszabb időszak már az életemben amikor hordtam. Most leginkább azért sem, mert nincs aki őrizze a kulcsot, mivel ez főként akkor izgalmas, ha van akire rábízhatod azt (tehát egy olyan barátnő akit ez izgat). Nem kellett senkinek sem rávennie, érdekelt a téma így kiprobaltam és megtetszett.

2020. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly kezdtem bele ebbe a kalandba, de már több éve nagyon vonz a dolog. Tavaly végre volt egy barátnőm akinek szerencsére voltak enyhe domina hajlamai, így nyitott volt erre a játékra és ő őrizte a kulcsokat. Akkoriban néha rámkerült egy-két hétre, így visszagondolva egészen jól bírtam. Aztán szétmentünk és azóta sem tudtam viselni tartósan. Néha magamnak feltettem de valahogy nem volt olyan, soha nem bírtam pár napnál hosszabban így hogy nálam voltak a kulcsok, vagy volt hogy annyira felizgultam, hogy mindenképp el akartam élvezni, ami nagyon fájdalmas az övben, úgyhogy olyankor pedig emiatt hagytam abba. Elég kemény önuralom fejlesztés ez az erényöv, ha nincs kulcsőrződ. :) Most elhatároztam, hogy elkezdem újra, rendeltem is egy új ketrecet, remélhetőleg június közepére megérkezik és akkor kezdődhet a kaland újból.
2020. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából másfél éve hordom és a feleségemnél van a kulcs. 2 hetente kerül le, de ha valamivel felbosszantom, könnyen lesz abból 3 hét is. Én vettem rá annak idején hogy kipróbáljuk. Nem bántuk meg :) persze néha azt kívánom bárcsak ne lenne amikor nehéz kibírni mondjuk 3 hetet. Máskor meg fantasztikus dolog. Szóval ajánlom mindenkinek akit kicsit is izgat a bdsm.
2020. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os, csak kíváncsiságból kérdezem, próbáltatok már rekordot dönteni, vagy ez a 2-3 hét stabilan megy évek óta? :)
2020. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7: a rekord eddig 1 hónap volt. Igaz, azt büntetésből kaptam... Szeretjük a határokat feszegetni de egyelőre ebben még nem tűztünk ki célokat.

Egyébként ez nem azt jelenti hogy 1 hónapig nem vette le egyáltalán. 2-3 naponta leveszi, izgat stb.

A "milking"-et néha próbáltuk, bár a feleségemnek nem nagyon tetszik. Azzal egyébként sztem jóval többet is kibírnék mint 1 hónap. Akár fél évet is. De inkább nem adok neki tippeket :)

Eredetileg hetente vettük le, és ebből lett szép lassan 2 hét, ami egyébként mindkettőnk szerint ideális időtartam. Amúgy ha extrém jól viselkedek és kiérdemlem akkor van hogy 1 hét után elélvezhetek, vagy akár pár nap után is. De ez amúgy ritka, a 2 hét az átlag.

2020. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként hordanék szívesen.
2020. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó kérdező hölgytől kérdezném: mennyi ideig bírná bezárva? Akár egy hétig is? Tisztalkodáshoz persze le lenne véve, kezei közben bilincsben :)


Munkahelyre bemenne miközben rajta van?

2020. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!