Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúknak nagy fenék és comb?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak nagy fenék és comb? (Többi lent).

Figyelt kérdés

FIGYELEM! A kérdést csak azért írtam ide, hogy többen válaszoljanak, mert fogyókúra kategóriában nem jó..itt több ember járt


Szóval..Jövőre 18 éves vagyok, és 188 cm. Régebben eléggé kövér voltam, sokat ettem..nem sportoltam mert utáltam. Voltam 95 kg is. Ma de ugye: diétáztam meg jártam személyi edzőhöz is konditerembe, ja és úszni is. Az utóbbit még egészen szeretek is. Ennek eredményéül úgy 1,5 év alatt 74 kg-ra fogytam le. Mindenhol, egyenletesen voltam hájas. A hasam majdnem lement, csak egy kis háj van ott. Az úszógumi is alakul, de még azért az is van, de azért az jól fog menni. Viszont eléggé hájas volt a combom és a fenekem is, illetve lóg is..a belső combjaim is hájasok, a külsőn lovaglóháj van..és fúj meg minden. A rendszeres kardioedzés mellett erre volt a lábközelítő, lábtárogató gép..kitörés..guggolások és egyebek..csináltam őket, a tárogatás és közelítés már megy 100-105 kilóval is, valamikor 50-nel se ment. Ugye azt mondták hogy ettől feszes lesz majd meg zsír is ég meg minden ha mellette van aerob edzés, de nekem eleve olyan vastagabb/erősebb csontom van..pluszba volt rajta háj..és az elmúlt 2 évben az edzés miatt a fenekem..a combom izmosabb lett sokkal


DE a háj alatt, ami fölötte maradt..az edzőm is azt mondta, lehet alkati kérdés és talán igaza van. Amúgy annyira már nem lóg, de ennek ellenére magy a fenekem..és be lehet nyomni rajta a puha hájat, és a csípőm is széles. Annyira utálom. Mit lehetne tenni? A zsírleszívás jó lehet ha betöltöm a 18-at? Sok korombeli fiúnak olyan tök jó vékony combjai és csípője/lapos feneke van. Sokan mondják hogy csúnya, de nekem az tetszene..és tökre irigylem. Mert az inkább gáz ami nekem van. Ti mit gondoltok? Előre is köszi ha végigolvastad és válaszolsz:)


Na ennyi, kommentbe 1 képet mellékelek (és nem nem lesznek csupaszok). Szeretem az ilyen férfi skinny farmereket, vettem egyet tök jó, de nem nézek ki jól benne a fentebbi okok miatt, a képen is abba leszek...



2020. máj. 26. 15:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Itt a mellékelt kép

[link]


Fuj látjátok?...

2020. máj. 26. 15:44
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmit nem tudnék megállapítani sajnos, de feleslegesen aggódsz , nem erről szól az élet hogy úgy nézz ki mint a többi 1000.
2020. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Pedig a képen is látszik, hogy azért na..főleg ebbe a passzos gatyába.
2020. máj. 26. 15:48
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elég vékonynak látom, mondjuk ha szélesebb a csípőd (ami képen nem látszik) akkor nyilván a feneked is nagyobbnak tűnik, de nyilván onnan indul , nem lehet kisebb. Nincs baj az alakoddal. Legalább is a kép alapján.
2020. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem nem annyira vékony, főleg azért mert a zsír alatt izmosabb lettem.
2020. máj. 26. 15:57
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Fúj már! Leírhattad vna a kérdésben h fiú vagy!
2020. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Le van írva
2020. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Le van írva...
2020. máj. 26. 19:06
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb a skinny gatya a ciki pasinak mint a feneked :D
2020. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tudom..ez egy másik téma, de most nem a gatya a lényeg.
2020. máj. 26. 20:24
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!