Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Domináns férfiak ti milyennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak ti milyennek képzeltek egy rabszolgalányt?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokra gondolok

2020. máj. 27. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egyet? külsőre elég sok fajta van

nekem volt vékonyabb subom és elég telt is


számomra az ideális szolga husisabb, de olyan aki meg van magával elégedve!

mivel főleg a DS ág izgat, olyan aki nekem adja magát és azt teszi amire utasítom, betartja a szabályokat, vagy épp elviseli a büntetést, ha valamiért jár!

okos intelligens akivel lehet jókat beszélgetni, viccelődni

nem csak a szolga szerepben érzi jól magát, de mindig tudja hol a helye, tehát ideális partner a hétköznapokban is, bújós kiscica akit szeretgetni is lehet!


beszélgettem olyanokkal akiknek a BDSM-be csak a durvulás tartozik és én voltam a hülye, mert engem érdekel mire vágyik a subom

vagy épp a 24/7 zavarta, mert "az ágyban a csicskám, de azon túl nem"


te mire gondolsz "rabszolgalány" alatt? akaratától fosztott báb, vagy egy olyan szolga akit lehet imádni és vágyni rá?


F

2020. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan szolgát értek alatta akit imádni és vágyni lehet rá
2020. máj. 27. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor az kb olyan, mint leírtam fentebb


van innen egy elég jó tapasztalatom akit nagyon imádtam, más partnereket is, de őt kifejezetten


de ez elég hosszú téma, hisz itt sok dolognak kell passzolnia és nem csak az én irányomba :)

2020. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Wow milyen szépen leírta az első na ilyen lehet egy jó dom (bocsi tudom nem lányokat kérdeztek)
2020. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki igazi "ínyenc" a BDSM területén annak nem a külső megjelenés lesz a legfontosabb, sőt igazából teljesen másodlagossá válik. Lényegtelen hogy vékony, v. telt, alacsony v. magas. Sokkal fontosabb a belső tulajdonság, meddig hogyan lehet elvinni, mit keres a BDSM-ben (azonosak legyenek a vágyak, tabuk határai) és hogy értelmes legyen.

Az #1-es jól írta a BDSM a szexualitás megélésének formája, sőt annál is több, de a szub a hétköznapokban, a mindennapi életben egyenrangú fél, sőt a jó domtól sokkal nagyobb figyelmet is kap mint egy normál kapcsolatban.

2020. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külsőre mindegy, ez lelki dolog.

Belsőre meg mit lehet erre mondani? Közhelyeket :D Engedelmes, szófogadó, alázatos :P

Igazából minden ilyen kapcsolat más. Van, hogy a nyers, alpári stílus felel meg és van, hogy a kényeztető, babusgató, de ellentmondást nem tűrő (ez az inkább tárgyiasító forma, ahol a sub személyisége elvész).

És ezek között számtalan átmenet, ami minden partnerrel akár más és más viszony lehet.

2020. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki le fogja írni a saját személyes preferenciáit, miközben nem ismeri a Kérdezőt. De mondhatnám, hogy ha ismernélek, esetleg elkezdene érdekelni, hogy belőled személy szerint mit lehet kihozni...
2020. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!