Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha a párotok azt kérné hogy együtt menjetek el egy dominához?

Figyelt kérdés

Csak enyhe dolgok lennének és szex ahogy a domina kívánja olyan pózokban.

Légyszi tényleg csak lányok válaszoljanak

Köszi!



2020. máj. 29. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szakítanék
2020. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Belemennék, de ez sok mindentől függne, milyen, hány éves a domina, mit csinálna, engem is büntetne stb.
2020. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyitott nőt lehet érdekelné, bár inkább maguk a vágyak, s hogy miért nem együtt élitek meg, miért kell oda domina pluszban. Egy prűd nő viszont azt mondaná pfúj mi az hogy még egy ember, meg mi az hogy BDSM. Bár gondolom nem akarsz prűd, konzervatív nővel ismerkedni - amúgy sem passzolnátok szexuálisan, akkor inkább tedd ki a bocskort egyből az asztalra.
2020. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eléggé fura meet normál esetben én vagyok a domina.
2020. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megbeszélünk bizonyos határokat lehet hogy belemennék.
2020. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, mert bi vagyok és szub hajlamaim vannak, viszont a párom nem olyan domináns. Bár így is fergeteges vele a szex, nagyon kívánom őt, csak ugye nem elégíti ki minden vágyamat.
2020. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!