Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van itt ennyi olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van itt ennyi olyan ember, aki előnyben részesíti a prostizást, mint egy normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már nem egy kérdésnél olvastam, hogy valakik értelmetlennek találják a párkeresést. Legtöbbször olyan indokokat mondanak, hogy úgyis meghalunk egyszer és akkor már mért foglalkozzanak ilyen dolgokkal, ha a szexet könnyebben is megkaphatják prostiktól, meg a másik kedvenc, hogy szerintük a nőknek csak a pénz kell.

Mi az ami kiválthat egyes embereknél ilyen gondolkodást?



2020. máj. 29. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Igazuk van ezeknek az embereknek.
2020. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom a rengeteg elutasítás...Én sem vagyok nagy csajozógép, de én megalázva érezném magam, hogy prostihoz kell mennem.
2020. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Minek szívassák magukat a sikertelen csajozással, mikor vannak prostik is?
2020. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát, nemtom voltál-e náluk, láttál-e prostit, de egyrészt némelyikük sokkal nagyobb élményt tud nyújtani, mint egy átlag nő, plusz jobban is néz ki. Sokkal. Meg gondolj bele, ez egy szolgáltatás, tehát az ügyfél/vendég választhatja ki, h mit szeretne. Ezután telefonon megbeszéli a csajjal és jóesetben nincs stikli. Azt kapja, amit gondolt, nem kell rinyálni, nem kell kérlelni, nem kell "puhítani a nőt", nincs "én ezt nem csinálom, én azt nem szeretem", hanem előre megbeszélt dolgok vannak.


Másfelől, akik a prostizás pártját fogják, azzal is szoktak érvelni, h összességében olcsóbb, mint egy párkapcsolat. Ez ismét nézőpont, meg sok más egyéb kérdése...


Egyszóval, van egy része, ami kiszámíthatóbb, mint egy párkapcsolat.

Ami biztos, h tényleg csak egy telefon, míg egy párkapcsolat meg sokkal bonyolultabb.


Lehet utálni, lehet fikázni, de igyekeztem válaszolni a kérdezőnek. Rem tudtam segíteni.

F

2020. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A sikertelenség miatt frusztráció. Viszont mindenki másért jár prostihoz. Te viszont erkölcsi alapon közelíted meg a kérdést, számodra semmilyen indok nem elfogadható hozzá. Márpedig amíg kereslet lesz addig prosti is.

Speciel nem vagyok sikertelen a nőknél mégis igénybe veszek prostit időnként.

2020. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert már nincs megfelelő ember egy normális kapcsolatra sem...
2020. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Először is, sok gürc a csajozás, aztán meg ki tudja, lehet más is dugja veled párhuzamban. Másodszor, a legtöbb lány hercegnőnek képzeli magát, nekik mindent IS, visszafelé semmit. A prosti meg tudja mit vállal.
2020. máj. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Előzőek is szépen leirták már. A prostinál tiszta, kiszámítható, mit kapsz. Otthon meg (ha eljutsz valaha is, hogy legyen), sokszor csak színjáték, hazugság jut, más, amit meg még szeretnél, talán semmi sem. Van akinek ez már nem hiányzik.
2020. máj. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

"Otthon meg (ha eljutsz valaha is, hogy legyen), sokszor csak színjáték, hazugság jut"

A prosti is színjátékot nyújt, már amelyik egyáltalán erőlteti magát. Kétszer élvez: egyszer, amikor fizetnek neki, másodszor pedig amikor végez a kedves vendég és elhúz a fenébe.

Persze van, akit nem zavar, hogy olyan nővel fekszik le, aki az aktust és az adott férfit a háta közepére sem kívánja.

Valószínű, a hétköznapi életben is csak két lábon járó lyukként néz a nőkre, és a kapcsolatban is úgy méricskéli az adok-kapok viszonyt, mintha valami üzleti tranzakcióról lenne szó. Az ilyen ember jobb is, ha marad a prostiknál.

2020. máj. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék, de mindig megkapom hogy vagy a korkülönbség, vagy a távolság vagy valami más nem stimmel.
2020. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!