Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elektromos stimulálásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elektromos stimulálásra alkalmas erényövvel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata, elektromos stimulálásra alkalmas erényövvel?

Ha igen, milyen érzés huzamosabb ideig viselni?

Mennyire fájdalmas az elektromos stimulálás része?

Lehetséges magától az érzéstől orgazmust átélni?

Ezen felül, bármilyen egyéb, említésre méltó élményed van?



#BDSM #erényöv #orgazmus kontroll #elektrosokk #Elektromos stimuláláció
2020. máj. 30. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
eskü nem tudom megérteni, hogy miért kell magad árammal basztatni
2020. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Minden nap azt hiszem, hogy nincs lennebb. És aztán látom, hogy mégis van.
2020. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es és 2-es, köszönöm szépen az építő jellegű kritikátokat, de tudnotok kell, hogy nem kötelező a kérdés alatt szenvedni, senki nem késztet rá.
2020. máj. 30. 23:16
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez engem is érdekelne. Nekem azt mondták, hogy az elektromosság nem stimulálás, hanem a sokkolás miatt van ezekbe beleépítve, ami viszont nagyon káros a szövetekre nézve. Úgyhogy letettem róla, hogy ilyen erényövet vegyek és maradtam a hagyományos acélketrecnél.
2020. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó írja, az ilyen erényöveken belül általában elektródák vannak, amik felhelyezve, lezárt állapotban a pénisz falához érnek, és így adott pillanatban pici áramütést képesek okozni. Mindez működhet távirányítással, vagy akár előre programozva, bizonyos időközönként, mondjuk óránként leadva egy figyelmeztető jelet a viselő számára. A lényeg az, hogy ezeknek az erényöveknek a célja nem az izgatás, hanem a fegyelmezés alapvetően. Viszont az egyértelmű túlzás, hogy káros lenne az egészségre nézve. Egyrészt az áramerősség tényleg kicsi, így nem tud sérülést vagy kárt okozni, inkább csak kellemetlen. Másrészt ezek mind orvosilag bevizsgált eszközök, legalábbis ha normális, megbízható helyről rendeled.
2020. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én régen vettem egyet ebayről kb 5.000 Forint volt, mert pont ugyanezek a kérdések kavarogtak bennem is.


Huzamosabb ideg viselni pont ugyanolyan mint egy másikat amiben nincsenek elektródák.


Mennyire fájdalmas? Tud kellemes bizsergő és brutális is lenni, nyilván túl lehet élni, de fáj ha felrakod max-ra.


El lehet tőle élvezni, de nekem nem jött be.


Előszőr csak magamon próbáltam ki, egész jó volt, aztán odaadtam a paromnak a távirányítót, akkor már kevésbé volt jó. Volt hogy rajtam volt miközben nyaltam őt, és stimulált, szerintem összeségében jobb egy sima hagyományos erényöv.

2020. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló vagyok. Mondjuk ami ilyen 5000 Ft, szóval kb. a postaköltség több, mint maga a termék, annál aligha kell csodálkozni, hogy a minősége is olyan. Szerintem amúgy a CBS6000 meg úgy egyáltalán a műanyag vackok többsége is hordhatatlan nem hogy hosszú távon, de már középtávon is, mert egyszerűen irritálja, felsérti a bőrt. Egy normális, minőségi erényöv, akár elektromos is, viszont teljesen megbízható, ezt továbbra is tartom.
2020. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A mai nap folyamán megérkezett az említett erényöv, ha valakit érdekel a tapasztalom, írjon privát üzenet formájában.
2020. jún. 22. 23:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sokunkat érdekel itt, nem akarod ide inkább leírni? :)
2020. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A készülék maga egészen kényelmes, kényelmesebb mint amire számítottam. Természetesen a fém ketrecek mégiscsak kényelmesebbek.

Az elektrosokk olyasmi érzés mintha valaki finomabban megcsípne az adott ponton.

Orgazmust szerintem lehetséges elérni, a maximális fokozaton kezdtem hozzá közel kerülni, ám az azért egy kicsit fájdalmas érzés.

Ha van egyéb kérdésetek, nyugodtan szóljatok.

2020. jún. 23. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!