Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl durván maszturbáltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl durván maszturbáltam, most fáj. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Segítsetek, baj van? Hazaértem ivásból, elég részeg voltam, kipróbáltam milyen így kiverni. Jó volt, de túlránthattam a fitymát vagy nem tudom, most mikor felkeltem rögtön észrevettem hogy eléggé fáj. Fura mert tegnap nem fájt még.

Mielőtt kritizálnátok, hogy nem kellett volna részegen kiverni, tudom.. de már napok óta nem rántottam rá és kezdett egy olyan mennyiségű cuccos összegyűlni a golyóimban, hogy azt hittem ott helyben szétrobbanok ha nem csapom ki. Így visszatekintve valószínű túl bestiális voltam, de van hogy tényleg nem lehet kontrollálni az állati ösztönöket..korábban is volt már ebből bajom, de az most nem érdekes.

Ami aggaszt még az az, hogy a kutyusom általában meg szokta szagolni a privát részeimet, ha aznap először találkozunk...nem tudom miért, nem csinál semmit nyilván csak megszagolja, megszoktam már. De ma délelőtt mikor kimentem hozzá, nem szagolta meg.. olvastam hogy a kutyák érezni tudják az egészségügyi problémákat, lehet most azért nem szagolta meg mert bajt érzett?


19/Férfi, minden komoly válasznak örülök mert most picit megijedtem.



2020. máj. 31. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Nem lehet hogy a fitymafékedet feszítetted túl?
2020. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy de, sajna nem értek hozzá. Érdemes orvoshoz mennem?
2020. máj. 31. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább gyanakodnék sima felületi bőrsérülésre, mint a fitymafék bármiféle belső sérülésére. Piros, esetleg kissé sebes is? Főzzél kamillateát és kamillázd vele.
2020. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem mertem megnézni hogy milyen, de úgy érzem nem vérzik. Kamillateára nem is gondoltam, köszi. Mártsam bele vagy igyam meg? Koffein nem árt meg ilyenkor?
2020. máj. 31. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak kenegesd a kamilla tea levével, nem kell áztatni benne. Egyébként talán bőrnyugtató krémeket is alkalmazhatsz.
2020. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A beleáztatás a leghatékonyabb, nekem urológus mondta. De a sima bekenegetés is jót tesz neki.
2020. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!