Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg igaz az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg igaz az, hogy a roma lányokat már nagyon fiatal korban “felavatják” idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat kérnék, esetleg konkrét infókat, aki biztosan tud erre választ. Köszi!

2020. máj. 31. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Lehetséges,aztán utána már ki is állítják őket a sarokra.
2020. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

A romákat is 2 részre lehet osztani.

Vannak a hagyománytisztelők, akiknél a vajda a főnök, zajlik ugyanúgy a kiházasítás stb. Itt igen, előfordulhat hogy ez elég fiatalon történik meg.


Van a másik, akikre a legtöbben gondolnak, ott pedig mindenki akkor szexel amikor akar. Itt ők választanak partnert maguknak, és általában hasonló korúval jönnek össze és akkor szexelnek amikor akarnak.

2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Az én megfigyeléseim szerint a fiatal tinik egymást avatják fel a "rendkívül hosszú életű" "párkapcsolataikban".

Ők döntik el, hogy mikor kezdik, de általában elég hamar úgy döntenek.

2020. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

A kérdésedből nekem úgy tűnik, hogy te 1 idősebb pali vagy, aki így szeretne jó fiatal csajokat reszelni, mindenféle gond nélkül.

Lehet tévedek, de nekem ez a kérdés olyan.

Egyébként válaszolva a kérdésre, abszolút hülyeség.

F

2020. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Erről csak egy vicc jut eszembe.

Meddig szűz a cigány kiscsaj?

Ameddig gyorsabb a bátyjánál, erősebb az öccsénél, és az apja börtönben van.

2020. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak a hagyomány tisztelő roma lányok álltalában a tehetősebbek akik szüzen mennek férhez álltalában 17-18 éves korukban már férhez mennek de van aki 20 éves kora után és vanak a szegényebb réteg akiknél nem szamit mikor veszíti el a szüzességet de nem lehet általánosítani hogy most minden cigány lány nagyon fiatalon veszti el

Pl a párom 19 éves volt mikor elvesztette a szüzességet velem.

20/roma fiú

2020. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még azért kérdeztem ez mert szeretnéd egy roma lány szüzességet elvenni és te magyar vagy akkor szerintem inkább ne rizikóztasál nem tudhatod milyenek a szülei először ismerd meg őket lehet el sem fogadnának mert magyar vagy s ka ki derülne hogy elvetted a gyermekük ártatlanságát akkor meg szerintem kösd fel azt a bizonyos gatyát

Utolsó voltam :)

2020. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező pedofil..
2020. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!