Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szégyenlősek vagytok lakó/szob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlősek vagytok lakó/szobatársatok, testveretek/szülők előtt? Szoktatok meztelen lenni előttük?

Figyelt kérdés

Pl koliba vagy tesok kozott kozos szobába mennyire okes a meztelenseg? Szoktatok így lenni? Egy átöltözésnél takargatjátok magatokat?

Volt hogy megneztetek egymast? Esetleg több is volt?



2020. jún. 1. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

koliban gyakran láttuk egymást alsógatyában és meztelenül is, mert a folyosó végén volt a zuhanyzó

nem takargattuk magunkat, elején megnéztük kinek mekkora de utána természetessé vált

2020. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

A családban nálunk természetes volt hogy meztelenül is látjuk egymást, nem csináltunk belőle problémát. Most a lakótarsam előtt sem vagyok szégyenlős.

N

2020. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
koliban és edzések után szoktunk meztelenek lenni elég sokan, csakelőször van kis kíváncsiság, aztán természetes érzés lesz.
2020. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam előttük meztelenkedni. Nem azért mert szégyellni valóm lenne, de egyszerűen én csak az aktuális párom előtt vagyok meztelen, más előtt nem.
2020. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Tesómmal közös szobánk van és nem vagyunk szégyenlősök.
2020. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavar, ha melltartóban+nadrágban látnak, de ha kevesebb ruha van rajtam, az igen. De az apám+2 bátyám előtt nem mutatkozik melltartóban, hanem normálisan felöltözök.
2020. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak, hogy gyerekkorunkban egy szobában voltunk de még most is együtt lakok a nővéremmel. Nem csak meztelenül de még szex közben is láttuk egymást sokszor.
2020. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sose voltam mások előtt szégyenlős, viszont valamiért a szüleim előtt nem szerettem meztelenül lenni soha.

Öltözőkben, tusolóban simán bármelyik haverom és más fiú előtt le vetkőzök teljésen.

21 vagyok

2020. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan így vagyok vele, mint az előző válaszoló. Senki előtt nem vagyok szégyenlős, de azért "mutogatós" se. A szüleim előtt feszélyez a meztelenség, a testvérem vagy haverok előtt egyáltalán nem, és természetesen én is lazán levetkőzöm, átöltözöm és lezuhanyzom barátok vagy idegenek előtt egyaránt. Soha nem takargatom magam, meg miért is tenném ilyen helyen, ahol természetes a meztelenség?!
2020. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
takargatni magunkat? de egy öltözőben, tusolóban ilyen tényleg eszébe jut vkinek? azért az elég fura ... ott egyértelmű h mindenki meztelen, szal vicces lenne sztem. akkor tusolhat ruhában is végül is :)
2020. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!