Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pedofília, nekrofília és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pedofília, nekrofília és a zoofília betegség, bűncselekmény vagy szexuális kisebbségek a szemetekben? Vagy esetleg mind a 3 más kategória?

Figyelt kérdés
Nem, nem tartozom se ezekhez, se semmilyen kisebbséghez, magyar, heteró, keresztény fiú vagyok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Engem nagyon felháborított, hogy vannak olyan szervezetek, akik ezeknek még a bármilyen korlátozását (akár a kényszert) is feloldanák.

2020. jún. 1. 17:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

ezek elég beteges vágyak, de nem ítélem el őket

beszélgettem olyanokkal akik éltek meg ilyen dolgokat, amit elítélek az az erőszak és kihasználás

ha úgy nézzük mind3 lehet kihasználás, hogy a keresztény papok miket tesznek kisfiúkkal, vagy néha lányokkal, az arabok a kecskéikkel, vagy a hullagyalázók az elhunytakkal


viszont pedo és zoofil dolgoknál van amikor erőszak mentesen élvezi a másik fél is


beszélgettem olyan 17 éves lánnyal akit az apja kiskorától dugott és volt animalos élménye is, ő ezeket a dolgokat nagyrészt élvezte és a legnagyobb baja az volt amikor az apja elhagyta mert "túlkoros lett"


a pedofil papokat pl elítélem, még ha nem is erőszak volt, mert ők az agymosó dolgaikkal manipulálták mégjobban áldozataikat


az animalos dolgoknál meg sokszor a kutyák is akarják a dolgot, sőt beszélgettem olyannal aki részegen elaludt és arra kelt, hogy a kutya nyalta, tehát nem is ő kezdeményezte a dolgot


a nekrofilia na az egy elég speciális kategória, nagyon bizarr dolog számomra, annyira nem értem mi izgató ebben azoknak akik megélik, de ott már nem nagyon sérülhet senki...

a halott csecsemős vicceken jókat szoktam nevetni, mert a fekete humor is vicces számomra, de ez a témakör így más fényben van



F

2020. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De miért jó ez bárkinek is? Az LMBTQ+-osokat megértem és elfogadom, de ezeket nem. Én amikor kisgyerek voltam (nem tudtam semmit a szexről, csak a szerelemről), akkor sem vonzódtam a kortárs kislányokhoz.
2020. jún. 1. 18:17
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem ítélem el amíg nem ártanak vele másnak. Ha meg ártanak, az bűncselekmény, tehát ítéljen helyettem az, akinek ez dolga (bíróság).


Pedofília:

Az ember gyakran a saját vágyainak rabja. De a világ tele van pedofilokkal, akik leéltek úgy egy életet, hogy nem nyúltak egy ujjal sem kis- vagy fiatalkorúhoz, mert tudják, hogy nem szabad. Attól ők még pedofilok. Az ilyen emberek saját magukon vettek erőszakot és ölték meg a saját vágyaikat a társadalom javára. Az ilyen embereket szerintem tisztelni kell, mert képesek voltak felülkerekedni egy nagyon erős démonon, ami másokat veszélyeztethet.


Ha viszont nem tartóztatta meg magát, akkor törvényileg bűnös. És a törvény szerint 12 éves kor alatt a gyereknek kb öntudata sincsen, semmiben nem hozhat saját döntést, szóval hiába mondaná, hogy élvezi. De egyébként 95%, hogy nem élvezi, vagy ha igen, az Stockholm-szindróma. ELVILEG 14 fölött ha beleegyezik a fiatalkorú, akkor legális a szexuális élet (mondjuk ha nem egyezik bele, az 18 fölött sem legális XD), de hát ha esetleg utólag meggondolja magát, és azt mondja, hogy ő nem egyezett bele annak idején (pedig de) akkor a törvény nagy eséllyel az ő oldalára áll, és az elkövető nem csak nemi erőszakért, de pedofíliáért is ülni fog. És egy 14-5 éves lány nagyon befolyásolható, nem kell neki sok, hogy utólag gondolja meg magát.



Zoofilia:

Hááát franctudja. Leszopni egy lovat szerintem nem állatkínzás, rég kimutatták, hogy csak egy maréknyi állat élvezi a szexet, azaz a lónak tökmindegy, hogy elélvez-e vagy sem. De egy tyúkot megdugni pl már álaltkínzás, hisz ez már veszélyezteti az állat egészségét, szóval ezen szinten ellenzem.



Nekrofília:

A nekrofíliával az a "gond", hogy természetes esetben nem jutsz hozzá friss holttesthez. Azaz csinálni kell egyet. Ez pedig minden világi és szakrális törvény ellen vét. Ha valakinek meghalna a házastársa és még lenyomna vele egy utolsó menetet, hát.. elég beteg, de végülis felőlem oké lenne, viszont ez felvetné azt a kérdést, hogy annyira azért nem gyászolhatott, ha szexuális izgalma volt, azaz gyanús, hogy volt köze a házastárs halálához. Ez ugye gyilkosság gyanúja.

Azért házastársat írtam, mert más friss holttestéhez se hozzáférése, se köze az embernek. Érted, ha a szomszédasszonyt élve se dughattam meg, akkor valószínűleg halva sem:D



Szóval összességében magát a vonzalmat elítélni és büntetni szerintem ostobaság. A tettlegességet pedig amúgy is bünteti a törvény.


De amúgy ha már így hirdeted, hogy keresztény vagy, tudhatnád, hogy ítélkezni nem az ember dolga. Te tegyél hát így.

2020. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én még soha nem láttam pedofil papot, bár én protestáns vagyok.
2020. jún. 1. 18:25
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Pfff, persze, mert a protestánsoknál

1. nincs ministráns

2. a lelkész is házasodhat:D azaz nincs elnyomva a szexualitásuk.


De nyilván a pedofil papra sincs ráírva nagy betűkkel, hogy "pedofil", tök átlagos, kedves, jószándékú pap, ugyanúgy segít a közösségnek, keresztel, temet, kórházt látogat... aztán néha leszopat egy ministránst.

2020. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Betegségnek mindenképp betegség. Mind a három. Szerinte nem tekinthető szexuális kisebbségnek, mert egy devianciáról beszélünk, nem olyan, mint a homoszexualitás, és nem is olyan, mint a lábfétis vagy ilyesmi. Viszont csak úgy önmagában nem bűntény- akkor válik azzá, amikor az ilyen irányú késztetéseit kiéli valaki. Az érzéseiről, lelkivilágáról senki sem tehet, és amíg ezeket felismeri, hogy kerülendő dolgok, megoldja anélkül, hogy ezzel bárkinek ártana (játékbabákat vesz meg plüssállatokat dug meg meg ilyesmi), addig egészségére. De amint valódi, élő (vagy hát, éppen halott, a nekrofília esetében) lényekkel kezdi el ezeket a vágyait kiélni, onnantól kezdve büntetendő. Most lesz 3 éves a kislányom, inkább nem részletezném, hogy egy pedofil személy mire számíthatna tőlem, ha esetleg bepróbálkozna (és tegyük hozzá, hogy a pedofília kifejezetten a serdületlen gyerekekre vonatkozik, a már másodlagos nemi jellegekkel rendelkező, de még nagyon fiatalok iránti vágy nem pedofília).
2020. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valahogy a 6. válaszolóval értek egyet.
2020. jún. 1. 19:08
 8/25 anonim ***** válasza:
13%

Minden ilyen ferdehajlam a homoszexualitással együtt, beleértve a lábfétist meg az összes többit.

Valami csúszik az ilyeneknél és valszeg gyermekkorban történt valami.

2020. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát azért ne emlegessük egy lapon az LMBTQ+-ságot, a fétiseket és az ilyen fíliákat... Azért a melegek riták ugranak rád az utcán, erőfölényben és nem erőszakolnak meg... A fétisesek, pedig nem a szexualitáshoz tartoznak, csak egyszerűen izgatja valami.
2020. jún. 1. 22:07
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem betegség.
2020. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!