Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel tudom kielégíteni magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom kielégíteni magam?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és a szüleimmel lakom. Barátom nincsen, de már nagyon szeretném elveszíteni. Eddig dezodorral csináltam. Már mással is szeretném, de úgy h szüleim ne vegyék észre. Valami hosszabb és vastagabb kéne. Van ötlet?

2020. jún. 1. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak eszköz érdekel, vagy más technikák is?
2020. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
banán
2020. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre a válaszok engem is érdekel, kezd már unalmassá válni a maszturbálás,🤷🏼‍♀️, mindig jó új technikát kitanulni.

22/L

2020. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Banánt ne, az törik.


Répa, vagy ha vastagabb kell, kígyóuborka, és mindenképp húzz rá gumit. A bemeneti végükert gömbölyísd le, nem nagy cucc.

LIDLben kapni 700 forintért 10 vagy 12 darabos gumicsomagot (akár rücsiset is;D), szóval nem ver költségbe. Használat után a gumit zsebkendőben a kukába, a répát meg megmosod, megpucolod és még meg is eheted:D Csak a gumival érintkezett, tök steril:D


Csak arra figyelj, hogy a botlban ne egyszerre vedd őket, mert elég levágós lenne:D

2020. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De igazából akármit is tunkolj magadba, gumit húzz rá. Tiszta és még egy kicsit sikosít is.
2020. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Ötlet: egy szimpatikus pasi, akiben megbízol. Vele fogod elveszíteni nem a dezodortól, s nincs az a csodavibri ami túltesz az igazi élő, hús-vér partneren.

Ettől ha még szeretnél ezt-azt kipróbálni csak nyugodtan, arra figyelj hogy ne legyen érdes, éles, kiálló része, s figyelj a higiéniára - a legjobb ha ráhúzol egy gumit!

2020. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 érdeklődő35 ***** válasza:

Répát ha megpucolod, és kinn hagyod a levegőn,akkor rugalmassá válik, mint egy dildó...

A magadba dugdosás mellett használhatsz elektromos fogkefét csiklóra

2020. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!