Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti is féltetekna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is féltetekna szüzességetek elvesztése előtt?

Figyelt kérdés
18 vagyok de még nem történt meg az aktus. Igazából több kérdést olvastam de minél több választ látok annál okosabb vagyok. 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szeretem.. Én meg szűz vagyok, ő az első ember akinek szívesen adnám a szüzességem. Ő nem tudja hogy szűz vagyok. Vagyis biztosan sejti. De nem tudom hogy mondtahtnam el neki. Ez nem egy ilyen - Figyelj csak, én amúgy mellesleg mag szűz vagyok beszélgetés legalábbis zerintem aztán lehet csak én tolom túl. Nemrégiben majdnem megesett az aktus de nagyon megilyedtem és ő ezt látta rajtam. Sokan mondták hogy Petting de nekem van vele rossz tapasztalatom úgyhogy inkább nem. ( egy korábbi párommal voltam táborban és pettingeltünk és 4 ujjal próbálta én pedig eléggé erősen begorcsoltem és vereztem.) Ettől eltekintve nagyon félek attól a bizonyos ELSŐ alkalomtól. Hogy lazuljak el? Nektek hogy bolt ez az egész. Menyire fáj mikor majd beteszi? Nagyon véres lesz?

#szex #szuzessegetadok #elveszrese
2020. jún. 1. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is mindenképpen beszéljétek erről hogy te még szűz vagy, mondd el a félelmeid. Akkor feküdj le vele amikor azt tényleg szeretnéd és már teljesen megbízol benne. Ha figyelmes lesz, felizgat szex előtt, rendesen benedvesedsz és ellazulsz akkor nem feltétlenül fog kellemetlen lenni.

Nekem fájt az első szex de túl lehet élni ne aggódj:) én egyáltalán nem vereztem.

Ha szeretnél még valamit tudni akkor írj nyugodtan.

2020. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki máshogy vérzik közben.

Szerintem mondd el neki, hogy figyelj, még szűz vagyok, szóval először lassan csináljuk (de szerintem tudni fogja magától is, hogy ne legyen az elején durva).

2020. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

4 ujjal ujjazni csak úgy? Na az sem volt normális... bár az is fura, hogy egy éve vagy a pároddal és nem tudja, hogy szűz vagy, s nem beszéltetek a szexről... (bizalom vagy miszösz).

Egy kis félsz mindenkiben van, de ha el tudod magad engedni és figyelmes a partnered akkor ha lesz is az elején kis kellemetlen, feszítő érzés akkor jóóóóóó lesz. S próbáljátok ki a pettinget is nyugodtan, legalább látni fogod hogy a párod mennyire figyel rád. Ha igen, akkor nyugodtabban tudsz majd tovább lépni a következő lépcsőfokra.

2020. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy éve együtt vagytok, s még nem volt szex, elég nagy eséllyel sejti, hogy szűz vagy. Előjáték igy is úgy is lesz, szóval petting dologtól se félj. Persze, csak ami jólesik.

Aztán majd reméljük vigyázni fog rád. De mindenképp beszéljetek a dolgokról.


23L

2020. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltem. Fokozatosan ismertük meg egymás testét, nem rejtegették, hogy szűz vagyok. Mire oda értünk a behatolás már csak plusz volt.
2020. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!