Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

Eddig csak csiklós volt, de szerintem ideje lenne kipróbálni ezt is. Hosszúak a körmeim, szóval valami eszközt kéne használnom. Mindig olyan fura érzés amikor elkezdem (szerintem nem vagyok eléggé felizgulva) és abbahagyom. Hogyan csináljam? Ti hogyan csináljátok? :D Még szűz vagyok, de szerintem már sporttól átszakadt a szűzhártyám, igazából ez nem is zavar, csupán jó lenne megismerni, hogy nekem mi esik jól.

Köszönöm a válaszokat



2020. jún. 5. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél például egy műpéniszt, de leginkább szerezz be magadnak egy igazit🤗
2020. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:DDD köszi
2020. jún. 5. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit sportolsz te hosszú körmökkel?
2020. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először szabadulj meg a hosszú körmöktől és akkor már lesz mivel.
2020. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos, nem kiábrándítani akarlak, de nem mindenki képes a hüvelyi orgazmusra. Ha fel vagy izgulva akkor nyúlj fel s közben simogasd a csiklód, vagy valamit helyezz fel. Egy dildo, vibri a legjobb, de más - sérülést nem okozó - hétköznapi tárgy is megfelelhet, csak húzz rá gumit! Próbálgasd, kísérletezz, ismerd meg a tested, a reakcióidat.
2020. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le a körmöd és az ujjacskáiddal.
2020. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16
2020. jún. 8. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor még sok időd van kitapasztalni, ne aggódj! :-)

Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de nekem még nem volt, pedig Én is vágyom rá és keresem magamnak! :-)


35 Nő

2020. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!