Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az első gondolatotok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első gondolatotok egy olyan fiúról, aki 24 évesen is szűz?

Figyelt kérdés

Nem csak hogy szűz, de barátnője se volt még. Sose randizott, flörtölt, sose volt része csókban sem s nincsenek lány ismerősei sem.


Igen, én vagyok az, ha valakit érdekel.

Csak kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye erről, ennyi. :)



2020. jún. 5. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Nincs ezzel baj.
Ez nem jelent jót.
53 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Lúzer.
2020. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Sajnállak
2020. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolnám hogy van vele valami probléma. Gátlásos, önbizalomhiányos, nem mer kezdeményezni ez nekem nem lenne imponáló.
2020. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Én is ilyen vagyok, szintén 24 éves.

Viszont elvileg jól nézek ki, illetve sok lánynak is tetszettem, általában ők udvaroltak nekem. Szép lányok voltak, csak válogatós vagyok nagyon sajnos. Most találtam egy lányt viszont (bár szintén ő kezdeményezett), akivel talán lesz valami, és ő nála szebb lányt még elképzelni sem tudok!

2020. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Eszébe sem jut senkinek, hogy ott van az az eset is, hogy max csak szeretne barátnőt, de akarni soha nem akart? Rögtön egyből az jön le mindenkinek, hogy baja van. Igen, a gátlásosság, szorongás pont abból fakad, hogy az ilyen nem is akar (talán nem is tud) megfelelni azoknak az általános elvárásoknak, amik kellenek ahhoz, hogy társas életet éljen. És akkor mi van? Ne ez alapján itéljetek már el valakit, hanem az összképről. Amúgy lehet nagyon jó fej egy ilyen ember, vagy tehetséges valamiben, vagy nem hétköznapi beszélgetéseket tudsz vele lebonyolítani. Igen, lehet, hogy vele nem leszel együtt, nem fogsz vele részegen bulizni minden hétvégén, de komolyabb időtöltések még lehetségesek. Persze itt gyakorin mi mást is várna el az ember a többségtől...
2020. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
nem érdekel a te dolgod, miért kellene érdekeljen engem?
2020. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Az első gondolatom valószínűleg még azelőtt kialakul bennem, hogy ezt megtudnám róla.
2020. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon fura, hogy még lány ismerőseid sincsenek. Még munkahelyen/egyetemen se?
2020. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
#8 biztos pap
2020. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Majd eljön a megfelelő idő és hely és személy és stb.

De azert na lassan már égő

2020. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!