Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kicsit szűkebb vagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit szűkebb vagyok az átlagnál, lehetséges edzeni magam valahogy?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 3 éve veszítettem el a szüzességem, de nem a jelenlegi párommal. Az előzővel, és a mostanival is az a probléma, hogy fájdalmas a behatolás. (Mostanival együtt 2 barátom volt). Mindkettőjüknek átlagosnak mondható méretük van (vastagságra kb. 4, 4 és fél centi átmérő).

Van egy vibrátorom, ami szinte teljesen ugyanolyan méretű, mint a barátom pénisze. Arra a célra vettem, hogy úgymond "kitágítsam" magam, hogy ne fájjon annyira a behatolás. Amikor magamnak csinálom akkor is nehezen megy be (síkosítót használok) de amikor bemegy végre, akkor nem fáj, gondolom azért, mert magamnak csinálom. Ezzel szemben viszont sajnos a barátommal minden egyes alkalom fáj, pedig ő nagyon gyengéd velem, irányítom is, hogy hogy csinálja, hogy kevésbé fájjon, de sajnos a vége mindig az lesz, hogy kireped az a kis bőr a nyílás alján és utána 3-4 nap mire begyógyul és újra próbálkozhatunk... Fontos hozzátennem, hogy eléggé nedves szoktam lenni, rengeteg időt fordítunk az előjátékra, és nyelvvel is rá szokott segíteni minden alkalommal.

Ha mindennap használnám a vibrátort (nem konkrétan önkielégítésre, hanem csak arra mennék, hogy bennem legyen és ellazuljak közben, igazából be sem szoktam kapcsolni) akkor lehetséges, hogy hozzászokok ehhez, és utána vele sem fog fájni? Légyszi ne legyetek tahók, már 3 éve keresek megoldást, dokinál is voltam. Most ez jutott eszembe, kíváncsi lennék a véleményekre, főként nőktől, hogy szerintetek ez használhat e. Nagyon megkeseríti az életem, ráadásul az önbizalmamnak sem tesz jót, hogy még sosem volt jó a szex emiatt...



2020. jún. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben konzultálnék egy intim területre szakosodott sebésszel. Nem rögtön műtét, csak mutasd meg neki és ő tudni fogja mit érdemes kezdeni vele.
2020. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy m3gis kéne sikosító? mert ez a fő különbség a vibrihez képest.


amúgy az alapja szerintem az, hogy kicsit nagy neked ez a méret.

2020. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez az alapja, de nem lehet valahogy megoldani? Lefaragni nem tudok belőle, és ilyen hülyeség miatt nem váltok fiút😅 Meg hát nagyon kicsi az a méret, ami nekem már nem fájna... Próbáltuk már síkosítóval vele is, de sajnos ugyanez történt... viszont ha pl. én ülök bele akkor nem repedek meg. Akkor is nehezen megy, de nem sérülök meg szerencsére, viszont szeretném ha mondjuk misszionáriusban sem fájna :/
2020. jún. 6. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg ujjal finoman tágítani előtte? hogy két ujj már kényelmes legyen?
2020. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Lehet, hogy ez lesz a javaslat: [link] de mielőbb keress fel egy nőgyógyászt!
2020. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lazulj el! Egy gyerek is átfér azon a lyukon.
2020. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet gyerekkel példálózni nem a legjobb, hiszen a szülésre hónapokig készül a test, plusz rengeteg nőt kell “szétvágni” odalent azért, mert nem tágul ki rendesen :/
2020. jún. 9. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!