Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy a pasiknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a pasiknak nagyon sokat számít a test, és mivel pl. nincsenek hosszú combjaim, ezért nem vágok elég jó/nem kellek senkinek. Mennyire számít egy jó test? Mindenhol itt azt olvasom hogy legyen ilyen feneke, ilyen melle stb.

Figyelt kérdés

Mi az ami számít?

Mi van akkor ha pl vannak hegek a nőn, akkor már nem kell, vagy nincs tökéletes feneke?

Úgy érzem, hogy ha egy nő 10/10es akkor mindenkinek kell ha màr csak 8/10 mondjuk akkor senkinek...

Most nem a személyiségről van szó, hanem a külsőről

Olyan magas elváràsok vannak amiket nagyon nehéz elérni... És ha nem vagyok tökéletse akkor nem kellek...

Mindenhol csak a tökéletes nőket lehet látni

Szexnél is gátlásos lettem én is, műtétet is szeretnék...



2020. jún. 26. 16:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
akkor formálj rajta, milyen változás tetszene?
2020. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég súlyos önértékelési problémáid vannak, s valószínűleg nem csak a testképeddel kapcsolatban...

Egyébként meg aki le akar feküdni veled az le akar majd az után is hogy levetkőztél (felöltözve nehéz dolog dugni).

2020. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mit akarsz magadon megműttetni?
2020. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%

"Mi az ami számít?"

A személyiség.

"műtétet is szeretnék..."

Ami így eléggé kizáró ok lenne nálam.

2020. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 StevenUp ***** válasza:
76%

Én meg merem kockáztatni hogy a személyiséged a legnagyobb probléma.


Tegyük fel hogy ronda vagy. Akkor nem agonizálsz ezen hanem elmész és megcsinálod a műtétet amit szeretnél. Aztán szülés után lehet magyarázkodni...


De így ebben a formában megjelentél előttem, mint egy nő és tudod mit látok?


Egy átlagos, mondhatni szép nőt aki valami érzelmi csalódás miatt (mert mondjuk a mai napig nem kérte meg a kezét Tom Cruise) eldöntötted hogy szétműtöd magad, de a lelked mélyen tudod hogy ez hülyeség lenne, ezért bebeszélsz magadnak egy rossz zsánert, hogy "márpedig ez így van" és ezzel máris be tudtad biztosítani magadnak előre azt hogy ha neagyisten tényleg szétmütőd a jövőben magadat, akkor ezt az indokot fel tudd hozni hogy "hát a társadalom tehet róla hogy így alakultam át, mert nektek Hitvány embereknek ez a jó"

És máris mindenki hibás, csak te nem.


Ez egy nagyon rossz hozzáállás. A legtöbb nő ott cseszi el a dolgot hogy ő eldönti, hogy a pasinak aki koslat utána, pontosan mi tetszik és nagyivben lesz*rja hogy a pasi mit mond. Meg sem hallja az ilyen mondatot hogy "úgy tetszel ahogy vagy"

Ez így nagyon gáz.


Én is ha csak külsőségek alapján ítélek akkor azt mondom hogy az adott tízes skálán kb 6-nál kezdődik a jó nő kategória nálam. Viszont az ebben a pozitívum hogy abszolút 10essel sosem találkoztam. Tehát az engem körülvevő nők a számomra "szép" kategóriát összesen 3 pontnyi skálát fednek le, mind.

És ebben az esetben nem helytálló azon véleményed, hogy 10/8 alatt az összes nő kuka.


Igen egy bizonyos rétegnek kuka, de kérdezem én? Szüksége van a nőknek erre a bizonyos rétegre? Hiszen ez a Réteg az, aki indokolatlanul tiporja földbe a gyenge nőket.


Hidd el nekem hogy semmi baj nincs veled külsőleg. Belsőleg van, de ezen csak te tudsz változtatni. Ha akarsz.

2020. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%

A pszichológusom:

Női incelek nem léteznek, nem tudnak bántani!


Női incelek:

2020. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy valakinek van egy elképzelése a tökéletes nőről, még nem várja el, hogy a párja is olyan legyen. Sok féle nő tud szép lenni. Nekem például tetszenek az alacsony, rövid lábú lányok. Kétlem, hogy a combjaid hosszának bármi köze lenne a párkeresési problémáidhoz. Fel kéne már fognia a nőknek, hogy a férfiak többsége nem mérőszalaggal választ barátnőt. :) Ennél sokkal nagyobb probléma az, ha valaki szégyelli a testét, emiatt befordult és nem tudja elengedni magát szex közben sem.

Szerintem az embernek a fő testi adottságaival meg kell barátkozni, és abból kell kihozni amit lehet, pl. sportolással, megfelelő étkezéssel.

2020. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A testeden tudsz változtatni valemennyit diétával és sporttal, de a legjobb az lenne, ha elfogadnád, hogy ez van, úgy kell szeretni, ahogy van. A pasik nem a hibáidat nézik, hanem az egységet. Ha kedves vagy, kiegyensúlyozott, akkor lehetnek hibáid is, de felhuzza az összképet a lelked. Viszont lehet általad 10-esnek gondolt arcod meg tested, ha süt belőled, hogy gyűlölöd magad, akkor ugyanúgy nem fogsz kelleni senkinek, maximum megdugni akarnak majd a szilikonfétises sekélyes balfaszok.
2020. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%

Utolsóhoz.


Nem ,nem kell elfogadni azt,amin tudsz változtatni.

Azt kell elfogadni,amin nem tudsz.

A tested a tiéd,és szeretned kell annyira,hogy törődj vele.

A fotelból csérogni a legkényelmesebb.

Ahhoz,hogy szeresd magad elégé,az kell hogy tegyél is valamit magadért,az egészségedért.


A műtét megintcsak az út rövidítése.Dícséri a doktorúr kezét,de nem a te kitartásodat,munkádat,akaraterődet,az önbecslésedet!!

2020. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jelenlegi barátnőm alacsony, rövid lábú, erős csontozatú kiscsaj méretes mellekkel és popival. Az ideálom a pici, karcsú, elöl lapos, de fenéknél gömbölyödő csaj.

Sokban tér el az ideálomtól?

Igen.

Zavar ez?

Nem, sőt új ideált teremtett. Ő az ideálom, mert szeretem.

2020. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!