Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan foghatják egyesek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan foghatják egyesek a péniszméretre a sikertelenséget?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam, hogy ma a nők elég nagy százaléka biszex, vagy "kíváncsi", tehát nővel is lehet szexuális kalandja. Nekik pedig 0 centis a "farkuk". Ha elég a nőknek akár 0 centi is, hogyan lehet bárki szerint túl kis mérete? :D

jún. 27. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Kevered a szezont a fazonnal. Egy férfi persze hogy sikertelen lesz a nőknél a 13/3cm-es kis farkával. Egy ilyen nőnek egyszer vágnak alá egy 20/6-ossal, egyből ráérez a lényegre.

Mondok egy példát a környezetemből. Adott egy pár, a nő sosem élvezte a szexet. A pasi vett egy pénisz köpenyt, ami dobott a méretein. Azóta a nő tudja mi is az az orgazmus. Nem, nem én vagyok az, én a két méret között foglalok helyet.

jún. 27. 14:26
 2/11 anonim ***** válasza:
"A nők elég nagy százaléka biszex..." Ezt a statisztikai adatot honnan vetted?
jún. 27. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

"Egy ilyen nőnek egyszer vágnak alá egy 20/6-ossal, egyből ráérez a lényegre."

Hajaj, te aztán jó keveset tudsz a szexről...

Egy nő

jún. 27. 14:29
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon egyszerű. A méretéről nem tehet. Viszont minden máson lehet változtatni. Tehát nagyon kényelmes a méretre fogni a sikertelenséget. Valójában azon múlik a legkevesebb.
jún. 27. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Mert lúzerek
jún. 27. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nő vagyok és konkrétan a farokméret az utolsó kb ami egy férfivel kapcsolatban érdekel. A tehetetlen lúzerek fogják erre, akik tudják, hogy meg kéne mozdulni, kezdeni kéne valamit az életükkel de sokkal egyszerűbb arra fogni, hogy nincs 20 centisük odalent, ezen nem tud változtatni, nem kell a nőknek, kész, kapják be mind. Az ilyen férfiak esetében lehet, hogy jobb is ha önként vonják ki magukat a piacról, senki nem szereti a lusta, motiválatlan embereket...
jún. 27. 15:14
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
6-os. Ha tiéd lenne az legemberibb, legszuperebb férfi, és elővenné a picurka kukacát, biztosan elélveznél tőle. Imádom a bináris, ék egyszerű fekete-fehér gondolkodást. Olyan ez mint az autóknál a köbcenti, semmivel sem lehet pótolni. A nők nagy része nem szereti az orált, azt se ha órákig dörzsölgetik őket ott lent. Szerintem inkább hagyjuk a témát. A becéző szavaktól, meg a bevásárlástól meg nem hiszem hogy orgazmusuk lesz.
jún. 27. 15:26
Unatkozol? Gyere játszani!
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld el, hogy életem egyik legnagyobb szerelmének volt az egyik legkisebb akivel találkoztam és imádtam őt testestül-lelkestül. Egyetlen érintésétől is teljesen kivoltam, olyat mint amit ő, egyik nagyobb farkú pasi sem tudott kihozni belőlem. Nem a mérete miatt váltak el útjaink végül.
jún. 27. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Ezt annyira bírom, amikor férfiak akarják megmagyarázni, hogy nekünk mi a jó. Igen, kedves 7-es, te biztosan jobban tudod, hogy én mit szeretek, mint én magam.

Te beszélsz fekete-fehér, ék egyszerű gondolkodásról, holott épp te gondolkodsz úgy, hogy "nagy farok=jó szex, kis farok=rossz szex."

Aztán meg jössz a köbcentivel. Mivaaaan? Neked, lehet, hogy semmi nem pótolja a köbcentit (pasi vagy), én meg pont letojom (nő vagyok).

jún. 27. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

8

Jó, gondolom a legkisebb pénisz ia volt legalább 15 cm, amivel dolgod volt.

jún. 27. 17:41
1 2
Szénhidrátcsökkentett kenyérliszt

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!