Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van meg valaki, aki a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg valaki, aki a szexet, fuggetlenul a partnertol, ugy eli meg, mint egy magasabbrendu tapasztalast?

Figyelt kérdés

Persze nem a spanyolviaszt talalom fel. De szamomra a vagyakozas, beteljesules nemhogy nem valami alantas, mocskos dolog - persze olyan is lehetne - hanem egy vallas nelkuli ember egyetlen modja, hogy kozel erezze magat a vilagegyetemhez, a vegtelenseghez, a halhatatlansaghoz, Istenhez. Es a nemi szervek is csak megtestesulesei, szimbolumai valaminek, amit eletunkben csak sejtunk, nem ismerunk.

Ha meg nem hiszel az ezo hokusz-pokuszban, szimplan, akkor ennyi, a szex az egyetlen, ami megved a halandosag erzesetol.

Nem csak a szex a fontos, de aki a segitsegevel el tudja erni ezt az erzest, az lat ra kivulrol a letezesre.


2020. jún. 27. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kèrdès ezen az oldalon teljesen èrtelmezhetetlen 😆😆
2020. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Számomra inkább olyan mint valami drog. Elborítja az agyam a köd és semmivé foszlanak a mindennapi problémák, ez nekem az egyetlen mód arra hogy kikapcsoljam az agyam. Nem érdekel hogy tegnap mit szúrtam el, vagy holnap mi lesz, csak az ott és az akkor lényeges.

Olyankor csak az érzelmeim és az érzékszerveim irányítanak, a vágy mint az egyetlen irányítóerő van jelen.


Szóval értem mit mondasz, de én máshogy élem meg.

2020. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szex sosem független a partnertől! A partner teszi olyanná, amilyen ha tökmindegy lenne akkor egy krumplis zsákot is dughatnál.

Háát...ööö... nem'tom, nekem speciel nincsenek ilyen világmegváltó gondolataim közben, inkább a partneremre figyelek és vele együtt élvezem a pillanatot.

2020. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!