Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szomszédok láthatnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszédok láthatnak?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, tulajdonképpen mindig meztelenül vagyok otthon. Pár éve lakunk társashában, és most egy beszélgetés részletet elkaptam, hogy sokszor látnak "úgy"......

Lényegében csak egy átlátszó függöny van, ami sűrűbb szövésű, de 100%ban nem vagyok biztos benne, hogy tényleg nem látnak be ( most bizonytalanodtam el..)

Nem érdekelne a dolog (elégedett vagyok magammal) , de laknak családosok is, és azért ennek is van egy határa!

Honnan jöhetek rá, hogy napközben ténylegesen belátnak, vagy sem??

F/29

Köszönöm



#pucér #Meztelen szomszéd
2020. jún. 28. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Atlatszo fuggonyon belatnak L
2020. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 The Dead and Dreaming ***** válasza:
92%
Ezt nagyon könnyen tudod ellenőrizni. Öltözz fel és menj ki az utcára ahonnan rá látni az ablakodra és nézd meg, hogy átlátszik-e. Este egyébként ha világít a lámpa akkor minden függönyön átlátni ami nem sötétítős.
2020. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mar próbáltam, de az emeletre nem nagyon látok be a 2 háztömb között......

2020. jún. 28. 15:33
 4/19 A kérdező kommentje:
Magyarán amikor a "vágyaimat" elégítettem ki este, akkor végig nézhették premierben...... Fantasztikus :D
2020. jún. 28. 15:36
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tetszene,itt is van szemben nehogy pasi es ugy nez ki hohy uuuhhhL
2020. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Én tuti néznélek, de ha vevő vagy rá, akkor átmennék és én elégítenélek ki. ;)
2020. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer Bécsben dugtam egy nőt, a másik háztömbből meg nagyban sasoltak, hát mit ne mondjak nagy élmény volt...
2020. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem ti lehettek a szomszédaim?? :D
2020. jún. 28. 16:00
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Merre laksz?
2020. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
A legjobb megoldás erre, hogy veszel egy rendes függönyt és sötétítőt is veszel hozzá. A másik megoldás pedig, hogy felöltözöl. De inkább az elsőt válaszd, azzal jobban jársz.
2020. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!