Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy elkekezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy elkekezdett baby-nek becézni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 7 éve talalkozgatok egy pasival. Volt 2 éves kihagyás is. Az utóbbi időben többször találkozunk és 3-4 alkalommal ezelőtt beszélgetni kezdtünk szex után. Azelőtt csak a szex miatt találkoztunk. Egyre több mindent mond el nekem és én is neki, de még mindig a szex miatt találkozunk. Elkezdett baby-nek becézni. Ritka, de nem rég feltűnt. Még senki nem becézett így. Tőle jó érzés. Nőnek érzem magam olyankor. Szerintetek mit jelent a baby becenév ilyen helyzetben?

2020. júl. 6. 04:55
 1/6 anonim válasza:
37%
Valoszinuleg tobbet szeretne
2020. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Tudod ennyi idő után azért már érzelmek is vannak.

Ezt vele kell megbeszélned nem velünk.

2020. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azokat hívom Baby nek akiket csak dugok erzemek nèlkül.
2020. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Érzelmek nélkül megy. De mostanában kezdünk barátkozni.

A becézés pedig már jóval a szex után volt.

2020. júl. 6. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősege ! Ez csak egy szó.
2020. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Lehet minden partnerét "baby"-nek hívja, lehet elkezd többet érezni. Ezt mi így 5 sorból ki nem találjuk. Kérdezd meg tőle, töltsetek el több időt együtt - ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor az ágyon kívül is. Az hogy érez-e valamit észre fogod venni, leginkább abból hogy kezdesz neki majd úgymond fontos lenni.
2020. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!