Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy fiatal lányok (gyerekek) a férfiakban beindítják a szenvedélyt, mégha nincs is pedofil hajlamuk ezeknek az embereknek?

Figyelt kérdés
Nem az erősen érett nőies kislányokra gondolok akik már sminkelnek meg nagy a mellük, hanem az átlagos kislányokra akik még inkább gyerekek.

2020. júl. 12. 00:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
El nem tudom képzelni. 24F
2020. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Titkon mélyen minden férfiban ott lakozik a pedofil hajlam, még abban is, aki nem ismeri be.
2020. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

#1 vagyok, szerintem beletiportam egy pedo lelkivilágába. Máskülönben nem értem a lepontozást.

Ha egy férfiben szexuális vágyat gerjeszt egy fizikailag és szellemileg is fejletlen gyermek az igenis pedofília, nincs miről beszélni.

2020. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Bennem sose indított el semmit egy nagyon gyerek lány. Egyszerűen nincsenek kifejlődésve azok a másodlagos nemi jellegek, amik izgatók egy férfinek. Kislány utoljára akkor érdekelt, amikor én is kicsi voltam.
2020. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

"fiatal lányok (gyerekek) a férfiakban beindítják a szenvedélyt, mégha nincs is pedofil hajlamuk ezeknek az embereknek?"

Magyarul: "minden férfi potenciális pedofil?"


A válaszom: NEM. Még a feltételezés is felháborító.

2020. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

#3

A pedók engem is lepontoztak

2020. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

#4 Téged miért pontoztak le? :D


Igazad van egyébként. Nincsenek meg a másodlagos nemi jellegek. Engem a széles csípő, kerek fenék, gömbölyödő mellek indítanak be. Ez a tipikus homokóra alkat. Nem indít be egy fiús külsejű kislány keskeny csípővel és kis fokhagymaseggel.

Különösképpen nem indít be egy olyan lénnyel való szexuális interkurzus amelyik nem érti annak a lényegét és erőszaknak fogja azt fel.

Ilyen módon nem indítana be egy nagyon dögös testű, de teljesen szellemi fogyatékos nő sem aki mondjuk egy 6 éves szintjén rekedt volna meg.

2020. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

6-os és 7-es, szerintem a 2-es pontozott le titeket, úgy tűnik a saját hajlamait projektálja másokra is.

5-ös voltam.

2020. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az összes férfira vonatkozott, picit hülyén fogalmaztam! :) Az egyik ezzel a témával kapcsolatos kérdésnél volt ez a válasz és engem is felháborított. Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 12. 02:47
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Maga a punci látványa felhúzott lábakkal beterpesztve egy elég erős inger és mivel az szinte ugyanúgy néz ki mint egyes felnőtt nőé így ez teljességgel elképzelhető. Ezért is javasolják hogy az emberek családi körben is viseljenek ruhát. A feneke egy 12 éves lánynak aki már serdül formailag hasonlít egy huszonéveséhez. Ezek részletek amik ingert és vonzalmat kelthetnek. Nyilván a női mell meg onnantól amikor már kinőtt. Az emberek nem korra izgulnak fel hanem formákra és részletekre. Ez szerintem logikusan belátható. Azt meg senki nem fogja tudni eldönteni hogy valamire felizgul-e vagy sem, csak azt tudja eldönteni hogy elfordítja a fejét, vagy természetesen próbálja meg kezelni a helyzetet, vagy bámulja. Szerintem hacsak egy punciképet mutatnak pucsítva akkor senki nem tudja eldönteni hogy az hány éves nőé. Szerintem sokaknak koppanna az álluk ha ráizgulnának aztán kiderülne hogy egy tízévesé.... Azt se egyszerű eldönteni hogy hol a határ a szépség és a szexuális szépség között, már ami a felnőtté váló lányokat illeti. Sok faék gondolkodású ember ezt elintézi a "legális" korkülönbség saját gondolkodásba való bevezetésével, mert abból nem lehet baj...
2020. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!