Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex erőszak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex erőszak?

Figyelt kérdés
Mert már jó párszor olvastam, hogy kutatások szerint a lányok nem élvezik a szexet. Szerintem a szex nem erőszak. Lehet erőszakos, ha a partner olyan. (Személyes vélemény)
2020. júl. 12. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Tudnál linkelni hiteles kutatást, amiben azt olvastad, hogy a nők nem élvezik a szexet? Egy nő sem? Soha?


Szerintem valamit félreértettél.

2020. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Hadd ne vegyük már komolyan az ilyen barom kijelentéseket! Köszike!

Mellesleg én se élvezem a munkámat akkor én is minden nap erőszak áldozata vagyok??? Anyám borogass!...

2020. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy te magadtól vagy ennyire hülye vagy segítenek!?!
2020. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor erőszak, ha a másik nem egyezik bele, hanem akarata ellenére történik a szex.
2020. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én nem erőszakként élem meg,Sőt! :)
2020. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Én lány vagyok és élvezem a szexet. Akkor ez hogy is van?
2020. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Nettó baromság! Lány vagyok, és imádom a szexet, el sem tudom ennél élvezetesebb dolgot képzelni.


Már megbukott az elméleted :)


L

2020. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó látom sokaknak nehézséget okoz a szövegértés. Akkor most hogy mindenki értse: NEM ÉN MONDOM AZT, HOGY A SZEX ERŐSZAK. Ezt én már nem tudom, melyik oldalon olvastam. ÉN ARRA KÉRDEZEK RÁ, HOGY MIT GONDOLTOK ERRŐL.(Akinek nem inge......)
2020. júl. 12. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megmondtuk mit gondolunk: Fa$zság még az is hogy megkérdezted! :D
2020. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!