Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fürdés után is nagy a valószín...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fürdés után is nagy a valószínűsége?

Figyelt kérdés
A barátommal megszakítással szeretkeztünk, előtte egy órával fürdött le kb, mekkora a valószínűsége hogy az elovaladekban volt spermium? A szex után kb 15-20 perccel élvezett el

2020. júl. 12. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy a késés a barátodnál!


Amit javaslok szedd össze magadat és fogalmazd meg újra ezt az egészet értelmesen, ha értelmes választ akarsz!

2020. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szex után már csak szájjal elégitettem ki, és utána élvezett el!
2020. júl. 12. 07:54
 3/6 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Az előváladéknak semmi köze a fürdéshez.
2020. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fürdés nem mossa ki az a spermiumokat, kérlek tájékozódj szex előtt hogy hogyan működik az emberi test, köszönöm!
2020. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ésszel szerintem ne szexeljetek. A fürdés és az előváladék szerinted milyen kapcsolatban vannak?

A digitális oktatás csodája bacdmeg... :/

2020. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem!

"Megszakítással szeretkeztünk", aztán neg ezt írod: "Szex után már csak szájjal elégitettem ki, és utána élvezett el".

Lehet, hogy nálad ez azt jelenti, hogy egy darabig behatolt, de még nem élvezett el, utána váltottatok orálra, és csak akkor ejakulált?

Hát ebben az esetben jól tette, hogy fürdött, anélkül dusztustalan lett volna.

A kutatások szerint az előváladékban bármikor lehet spermium, egyéntől függ. Kinek több van, kinek kevesebb, vagy semmi, akár elélvezett előtte, akár nem, és nem lehet fürdéssel kimosni.


A megszakításos szexelés azt jelenti, hogy bedugja, de amikor érzi, hogy el fog élvezni, akkor kihúzza, és kívül ejakulál, nem a hüvelyben.

2020. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!