Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csiklós orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklós orgazmus?

Figyelt kérdés

Sziasztok én csak csikló álltal tudok elélvezni és leginkább úgy ha én lovagolok és izgatom magam közbe. Szeretném átélni a hüvelyit az lehetséges? És tudnátok tippet adni hogy hogyan izgassam magam vagy mit csináljak ,milyen pozba legyek hogy könnyebben eltudjak élvezni?

19/L



2020. júl. 15. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem az a tapasztalatom, hogy nem minden férfival tudtam elérni a hüvelyit is. Ami nálam beválik, ha minél hosszabb az előjáték, te pedig minél inkább be vagy nedvesedve.

Póz..talán a kutyapózt mondanám. És ne stresszelj rá a dologra, hogy neked mindenképp orgazmusod kell legyen. Csak engedd el magad.

2020. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Normális figyelmes FÉRFI kell hozzá. Első körben csikló nyalás közben G-pontozni.
2020. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden nőnek van hüvelyi orgazmusa, erre vagy képes valaki vagy nem. Úgy viszont senki sem képes rá, hogy ha rástresszelsz és célként hajtod. Engedd el magad, a lényeg hogy élvezd a szexet. A csikló vs. hüvelyi orgazmus egyenértékű abból a szempontból hogy orgazmus és élvezetes.
2020. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak.. nálam nem egyenértékű, sőt, érzésre teljesen más a kettő.

Csiklói intenzív, beleremeg a testem, viszont esetekben érzem elélvezés alatt/után, hogy kellene a behatolás.. vagyis nem elégít ki 100%-osan.

A hüvelyi nem annyira intenzív, de nagyon jó érzésre és általában egynél ritkán állok meg, ha igazán jó a szex, simán tudok élvezni 4-5 alkalommal is.

2020. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy régebbi csajomnak csak csikló orgazmusa volt, de utána mindig kívánta, hogy dugjam is meg, azt mondta, így nem tud elélvezni, de kell neki csikló orgazmus után, csak így teljes a szex neki (pedig előtte is megdugtam).
2020. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maszturbálással szeretnéd?
2020. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1 igazi férfi kell aki figyelmes veled és törődik azzal, hogy neked is jó legyen meg kell találni a G pontot és sikerül. Én sem tudtam sokszor el élvezni.
2020. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!