Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Domináns lányok/nők ez nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok/nők ez nektek mennyire jön be, vagy ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Szub srác vagyok, és megpróbáltam ezt belvinni az előző kapcsolatomba ami emiatt megfeneklett. Pedig nagyon szívesen kipróbálnák sok dolgot.

24/7, vagy SM dolgok nagyon izgatnak, és az érdekelne, hogy ilyen vágyakhoz lehet-e találni partnert. És most nem a fizetős dominákra gondolok, hanem egy társra.



2020. júl. 17. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Nem fogsz ilyen találni. Legalábbis itt nem fog rádírni senki, ebben biztos lehetsz.
2020. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az SM mértékétől és jellegétől függ milyen gyakori. Valami lájtosra biztos, nagyon specifikus meg extrém dologra nehezebben találsz párt.


A 24/7 csak megfelelő körülmények közt működik. Én pl tuti nem bírnák állandóan a párom testi-lelki épségére figyelni, felelősséget vállalni, stb.

Különösen ha eggyütt éltek mint mi, ez baromi sok meló a domináns félnek. Első sorban emberek vagyunk mi is, és csak másod sorban Domok...néha kell a pihenés, az ember néha kicsinek, nyűglődősen elkeseredettnek érzi magát én nincs kedve parancsolgatni.

Neked is tuti van olyan napod amikor inkább beülnél az xbox elé leadni a feszültséget és mindenki elmehet a kurwanyába 😂

Ha távkapcsolatban vagytok vagy csak heti párszor látjátok egymást akkor már megoldhatóbb.

2020. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, engem a volt tesitanárnőm gyógykezel, fakanállal meg rattan pálcával. Jó kiadósan, de csak 3-4 hetente. 24/7-ben egyikünk se bírná és kedvelné, de így alkalmanként jó.
2020. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!