Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány-lány barátságban normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-lány barátságban normálisak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A kategóriát nem tudom, eltaláltam-e, ezért bocsi.

Van egy lány, akit ismerek lassan 8 éve, és a velem való barátsága eddig minden párkapcsolatánál értékesebbnek bizonyult a számára, volt olyan pasija, aki konkrétan azért dobta, mert úgy érezte, hogy a barátnőm engem jobban szeret, mint őt (kiderült, hogy ez igaz is, noha állítása szerint szerelmes volt a srácba). Mindig én vagyok az első, akivel megosztja az aktuális problémáját, azt mondta, nálam különlegesebb embert még sosem ismert, hozzám képest mindenki üresnek tűnik, és tudja, hogy senki nem szerette még őt annyira, mint én. Olyannak érzem a viszonyunkat, amilyennek a stabil, jól működő házasságokat képzelem, tényleg kb. egymás másik felei vagyunk már.

Részegen többször is csókolóztunk, ő ezzel állítása szerint az irántam való "barátnői szeretetét" fejezte ki, ugyanakkor azt mondja, nem szerelmes belém és szexuális értelemben sem vonzódik hozzám, szimplán nagyon sokat jelentek neki és közelebb állok a "tökéletességhez", mint bárki, akit eddig ismert, pasiból is csak olyat lenne hajlandó elfogadni, akinek nincs kifogása a barátságunk elmélyültsége ellen. Egyébként szokott előttem meztelenkedni, ha úgy van, hagyta már, sőt, ő maga kérte, hogy érjek hozzá a teste intim zónáihoz (viszont eddig még nem elégítettük ki egymást semmilyen módon).

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez mégis milyen természetű kapcsolat? Volt itt valakinek része hasonlóban?


2020. júl. 31. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Ez barátság
Ez barátságnak hazudott szerelem
Aszexuális (szexuális vonzalom nélküli) szerelem
Valami egyéb (jó lenne, ha kifejtené hozzászólásban, aki így gondolja)
36 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy már pedig igenis vonzódik hozzád és szeretne szexuális együttlétet is. Akihez nem vonzódunk azt nem kérjük meg, hogy érintsen meg intim területen.. Te mit érzel iránta?
2020. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szerelmes beléd, de vonzódik hozzád, és mivel csókolóztatok, meg úgy alapból a viselkedése alapján azt mondanám, ez már nem fér bele a barátságba.
2020. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nagyon irigyellek, hogy ilyen viszonyban vagytok. Ritka az ilyen, függetlenül a szexuális tartalomtól.
2020. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
1.
2020. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2020. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Pályakezdő leszbikus érzelmekkel két biszex lány.

Csak se te se ő nem meri bevallani magának.

Kéri az intim zónája ingerlését?

Egyértelmű hogy csak be van tojva a saját érzéseitől.

2020. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem izgatást kért, "csak" azt, hogy simítsam végig a frissen borotvált szeméremdombját, máskor meg azt, hogy markoljam meg a melleit. A mellére amúgy adtam már puszit, és nem szólt rá egy szót sem. Olyan félig vicces megjegyzésre emlékszem még tőle, hogy ha ismét berúgna és kettesben maradna velem, attól tart, hogy lefeküdnénk egymással. Szerintem is benne van a pakliban.

Mit érzek én? Nem tudom, hogyan önthetném szavakba. Valami olyasmit, amivé a lángoló, rózsaszín felhős szerelem szokott szelídülni egy párkapcsolatban. Ha valami fáj neki, az nekem is, fontosabb nekem, mint én saját magamnak. Egyébként én be merem vallani magamnak és másoknak is, hogy biszex vagyok, ő meg rendszerint szeret heteróként hivatkozni saját magára, de valahogy kétlem, hogy az lenne. 22-23 évesek vagyunk.

2020. júl. 31. 20:50
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Legközelebb meg majd megkér, hogy nézd meg kézzel belül a punciját, hogy kellemetlen-e a tapintása.


Egyikőtök sem heteroszexuális ez biztos és szerintem, ha valamelyikőtök lépne egyből szex lenne belőle.

2020. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Odáig olvastam hogy csókolóztok...mindegy hogy részegen történik vagy sem, barátokkal nem csókolózok. Ilyen nincs. Szeret téged csak fél bevallani magának hogy meleg vagy biszex.
2020. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
A részeg személy a valódi. Szerelmes beléd. Bár a mesztelenkedés az normális.
2020. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!