Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány-lány barátságban normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-lány barátságban normálisak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A kategóriát nem tudom, eltaláltam-e, ezért bocsi.

Van egy lány, akit ismerek lassan 8 éve, és a velem való barátsága eddig minden párkapcsolatánál értékesebbnek bizonyult a számára, volt olyan pasija, aki konkrétan azért dobta, mert úgy érezte, hogy a barátnőm engem jobban szeret, mint őt (kiderült, hogy ez igaz is, noha állítása szerint szerelmes volt a srácba). Mindig én vagyok az első, akivel megosztja az aktuális problémáját, azt mondta, nálam különlegesebb embert még sosem ismert, hozzám képest mindenki üresnek tűnik, és tudja, hogy senki nem szerette még őt annyira, mint én. Olyannak érzem a viszonyunkat, amilyennek a stabil, jól működő házasságokat képzelem, tényleg kb. egymás másik felei vagyunk már.

Részegen többször is csókolóztunk, ő ezzel állítása szerint az irántam való "barátnői szeretetét" fejezte ki, ugyanakkor azt mondja, nem szerelmes belém és szexuális értelemben sem vonzódik hozzám, szimplán nagyon sokat jelentek neki és közelebb állok a "tökéletességhez", mint bárki, akit eddig ismert, pasiból is csak olyat lenne hajlandó elfogadni, akinek nincs kifogása a barátságunk elmélyültsége ellen. Egyébként szokott előttem meztelenkedni, ha úgy van, hagyta már, sőt, ő maga kérte, hogy érjek hozzá a teste intim zónáihoz (viszont eddig még nem elégítettük ki egymást semmilyen módon).

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez mégis milyen természetű kapcsolat? Volt itt valakinek része hasonlóban?


2020. júl. 31. 19:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ezek szerint jól sejtettem, hogy átléptük a barátság kereteit. Lehet, nekem kell majd bepróbálkoznom a megfelelő pillanatban, szerintem abból sem lenne nagy gáz, ha visszautasítana, van annyira erős a kapcsolatunk, hogy ennyitől ne inogjon meg. El tudom képzelni, hogy legyen ebből valami több, de jelenleg is jó vele, szeretem.

Köszi a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.

2020. aug. 1. 07:40
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszámolnál, ha van fejlemény?
2020. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Heteró barátok/barátnők nem csókolóznak egymással. Tehát ez nem barátság, annál több.
2020. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan ez tényleg szerelem,de heterok is mesztelenkedhetnek, meg csokolozhatnak gyakorlaskent. H majd a fiúnak meg feleljen. Még a közeli barátnőm együtt is fürdenek.
2020. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát én majdnem kiadtam a taccsot, ahogy ezt olvastam és elképzeltem, mit csinálnék, hs az én legjobb barátnőm viselkedne így. Valószínűleg azért, mert mi mindketten heterok vagyunk. Ti nem, ez nem barátság. Szerintem kezdeményezz nála, ha úgy alakul. Ezek alapján azt gondolom, hogy a szexben benne lenne veled, az már kérdéses, hogy a kapcsolatot felvállalná-e.
2020. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Erről a "gyakorlás" dologról már hallottam, azt tudom mondani rá, hogy részemről abszolút az ő személyének szólt a csók. Ő az ilyesmit lazábban veszi, elég sok emberrel smárolt már, de ott és akkor azt fűzte hozzá, hogy velem szeretetből csinálja, viszont ne értsem félre, mert továbbra is a pasijával (azóta már exével) akar együtt lenni. Kicsit nekem is olyan érzésem van, hogy ez süket duma, és valójában csak nem akarja/meri megkérdőjelezni a korábbi identitását, ami ugyebár elkerülhetetlen lenne, ha bevallaná magának, hogy itt nem szimpla barátságról van szó.
2020. aug. 1. 17:55
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
Türelem, az idő mindent megold.
2020. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az jutott még eszembe, hogy túlzottan nyomulni sem merek/akarok, mert tudom, hogy az egyik exe pl. megerőszakolta, nem lenne jó, ha ráerősítenék erre a traumára. Ezért sem annyira egyszerű kezdeményezni, rá kell még éreznem a tempójára/határaira.
2020. aug. 1. 19:45
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Lassan, de biztosan!
2020. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépned kell. Az nem baj ha még vársz csak ne túl sokáig. Én sokáig vártam és nem lett jó vége...
2020. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!