Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha utálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha utálom magam,amiért leszbikusnak születtem?(Már gyerekként is volt jelei tuti ilyennek születtem.) Más nőknek olyan egyszerű,akik heterók.Rádásul olyan kevés leszbikus van a világon,erre pont engem ver a sors még ezzel is.Gyűlölöm!

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Sok csaj nem éppen full hetero. Biszexek még szóba jöhetnek.

Egyébként születhettél volna meleg férfinak is és hallgathatnád a buz#i vicceket és nézhetnéd az undort a férfi társak arcán.

Nők körében az azonos nemhez vonzódás azért jóval kevésbé vált ki undort az emberekből.

Ismerek pár csajt akik simán felvállaják munka környezetben is hogy leszbikusok, de férfiakat annál kevésbé.

Nem neked a legrosszabb a világon.

2020. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Nos kezdjük ott hogy, biztos vagy ebben? Az emberek nagyon sok mindent el tudnak hitetni sajàt magukkal, bàr mondjuk ami a legfontosabb az a kamasz kori berögződés, pl. nekem a sàrkànyok rögződtek be ezért nekem édes mindegy hogy fiúval vagy lànnyal vagyok, valamint tényleg senkit nem nézek meg az utcàn mert senkinek sem érdekel a kinézete, ha te tényleg jó csajokra nézel automatikusan akkor valószínűleg tényleg az lett berögzülve.


Akkor meg fogadd el magad és örülj az egyediségednek.

Én kifejezetten szeretem magam, mert így racionálisan tudok dönteni embereket illetően.

Szerintem te is találhatsz olyan dolgokat amiket lehetővé tesz a szexualitásod, és azokat embracelheted.

2020. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a probléma gyökere, hogy nincs előtted megfelelő minta.


Igen, tiniként sokan küzdenek ezzel.


Ha belegondolsz, a heteróknak ezernyi modell van arra, hogy hogyan kell ismerkedni, hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban, mi az ami egészséges és mi nem, milyen lesz az életük 10-20 vagy 40 év múlva.


Leszbikusoknak sokkal kevesebb minta van, a legtöbb film tinikről vagy 25 alattiakról szól, mind lányos, vékony, cuki és gyakran bi is. Ha te nem ez a jelleg vagy, akkor szinte nincs olyan akire felnézhetnél.


Igen, kevesebb meleg nő van, de igazából ha megvan az az egy akkor mindegy lesz, hány másik létezik még.


A leszbikus társkeresés nem megy magától, erőt kell bele fektetni. Randizz, beszélgess és légy nyitott.

2020. aug. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"igazából ha megvan az az egy akkor mindegy lesz, hány másik létezik még" Ez az,hogy megvan,nagyon is,de nem leszbikus!És én meg gyűlölöm,hogy ilyen vagyok,utálom magam emiatt!!!!!Sosem leszek boldog,ahogy eddig sem voltam.És nem,nem 17-18 vagyok,hanem már 25.Valakinek ilyenkor már gyerekei is vannak,én meg még egy csókot sem kaptam olyantól (sem),akit szeretek.😖😖😖😖
2020. aug. 3. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Oké, a 25 még mindig nagyon fiatal.


Az a nő akivel nincs semmi, az NEM az igazi.


Az igazi az, akivel van realitása közös jövőnek, ezt mindketten tervezik is, és a hétköznapokban is minden működik. Ehhez nem kell tökéletes test, hogy a stílusa 100%ban az legyen mint a tiéd, hogy úgy érezd tökre egy személy vagytok.


Ezt a lányt ha heteró, engedd el. Ha kell, direkt távolítsd el a közeledből, válts baráti kört, albit, munkát.

Ameddig fejben őt kergeted, sose leszel boldog.


Próbálkozz, ismerkedj, ne görcsölj rá. Nem kell elsőre mindennek tökéletesnek lennie, elég ha jól érzed magad valaki mellett, és ő is jól érzi veled magát. Erre lehet kapcsolatot építeni. Közösen.


Engedd meg magadnak, hogy legyen pár sikertelen randid. Nem kell mindennek elsőre összejönnie, a keresés jellegzetessége, hogy nem mindig találsz.


Az igazi csak lassan kristályosodik ki, először megismeritek egymást, közelebb kerültök.


Ha a dolognak nincs jövője, akkor sem feltétlen rossz egy kapcsolat, pl ha az egyikőtök el fog költözni, akkor is lehet valami rövid távon. Nem kell minden randira úgy menni hogy na ez az a holtomiglan.

2020. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Nagy marhaság, hogy magadat utálod ! Manapság így nem lehet élni. Különben meg senkinek nem kell tudnia róla, hogy kihez-mihez vonzódsz.
2020. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fiúval nem akarsz megpróbálni együtt lenni? lehet rájönnél hogy biszex vagy
2020. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7:

Nem vagyok.😂 Tiniként még azt hittem,de aztán egyértelművé vált,hogy bizony leszbikus vagyok.

2020. aug. 13. 05:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!