Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek nem jön be Justin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem jön be Justin Bieber az leszbikus?

Figyelt kérdés

Akinek nem jön be Justin Bieber az leszbikus?

Justin Bieber iszonyat jó pasi ráadásul milliárdos Ferrari Lamborghini luxus villa Amerikában minden ,ráadásul még fiatal is minden ,akinek nem jön be Justin az leszbi vagy aszex?



2020. aug. 14. 17:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
De most miért kell ennyire unatkozni?
2020. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Figyu! Nem mindenki a pénzre hajt:)

És attól, hogy neked bejön másnak nem kell🤦🏻

Heteró vagyok!!!

2020. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok leszbi, csak en a normalis, ferfias ferfiakra bukom, nem az ilyen ecsetfeju, nyikhaj bumburnyakokra. A penze meg rohadtul nem erdekel.
2020. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nagyon bejön a srác. Mondjuk én pasi vagyok. 😋
2020. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Napi troll...
2020. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A pénz a jövő a pénz a élet abból van az élet a jövő ,az csak förtelem hogy mindig azt mondják a lányok hogy nem számít a pénz , dehogynem számít abból van az élet az nélkül csak szenvedés gondok bajok akadályok vannak ,pénzel pedig gondtalanság boldogság van.
2020. aug. 14. 18:06
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Én ha Justin Bieber összes pénzét megkapnám kézbe akkor se kellene és nem cserélném le a mostani párom érte. Justin Bieber számomra nem férfi hanem kisfiú kinézetre, emellett nem tetszik az amit ő képvisel. Semennyi pénzért sem kellene pedig biztosíthatlak hogy heteroszexuális 22éves lány vagyok. Azt a pénzt ami a mi életünk építéséhez, családépítéshez kell azt mi meg tudjuk teremteni, csak ahhoz meg kell mozdítani a kis fenekünket és dolgozni kell.
2020. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Inkább a halál
2020. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok de ettől függetlenül meg tudom állapítani hogy egy pasi jól nézz ki vagy sem.

Justin Bieber akkor se kellene ha a férfiakat szeretném.

2020. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Hát amilyen csajosan bieber kinéz és énekel, inkább az a leszbi akinek bejön
2020. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!