Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van lány, akinél ez "előny",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lány, akinél ez "előny", esetleg szimpi?

Figyelt kérdés

az érdekelne, hogy sok pasi jön a "nagy segg, nagy mell" hozzáállásával, de nekem pont, hogy nem tetszenek a nagyobb mellek, egész pontosan szerintem B vagy C kosár a maximum, inkább legyen karcsúbb, feszesebb de kisebb. Van lány akinél ez bejön, ha egy fiú így gondolkozik? Esetleg ezzel nagyon kilógok? (lányok válasza érdekelne elsősorban, életkort is írjatok, légyszi)

24/F



2020. aug. 15. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Egy vékony nőn egy C kosár nagynak számít, ropi felsőtesttel a B sem tűnik kisinek. D fölötti mérettel legtöbb esetben azok rendelkeznek, akiken van némi súlytöbblet. Vékony test D fölötti kosármérettel elég ritka.

Nem vagy ritka eset, mint írtam, egy vékony testen a C nagynak számít. De te is inkább választanál egy C-t mint egy A-t, ami majdnem lapos.

2020. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen talán az A már kevés lenne, de akkor igazad van, talán átfogalmaznám, az összképhez mérten egy átlagos testalkathoz illő "tenyérben elférő" méretre gondoltam. Ez pedig talán a B kosár.
2020. aug. 15. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

A természet azért bölcs, mert mindenkinek más jön be!

Aki valakinek gyönyörű, az lehet hogy másnak ronda - és persze fordítva is igaz lehet!

Ez a kis mell- nagy mell vita elég parttalan, mert addig jó amíg a deszka csajokra is ugyanúgy van vevő, mint a túlsúlyosokra - jól i van ez találva!

Nekem jöhet az összes nagymellű lány, nem kell hogy kocka haza legyen!

2020. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

C kosárral már komoly dekoltázst lehet villantani. Én imádom a nagy ciciket, de talán a C és D kosár a legtökéletesebb nekem is, mert nem feltűnően, már már zavaróan

n nagyok, de mégis nagyok na. F

2020. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teszek rá
2020. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megfigyeltem ezen az oldalon kismellfétist.
2020. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem az
2020. aug. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!